Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Przeziębienie czy grypa

Zgłoś nadużycie #21 16 września 2018, 1:05

helercz avatar Posty: 172 Podziękowania: 0
https://www.zdrowie.info.pl/seler-naciowy-sok-selera-naciowego-wlasciwosci-odzyw... to dość nowych portal, który skupia się na zdrowym stylu życia, przedstawiają w nich miedzy innymi najlepsze sposoby na odchudzanie, lub domowe leczenie.

Zgłoś nadużycie #22 15 października 2018, 22:02

sabrene avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Jeżeli chcesz zasięgnąć fachowej porady w sprawie chorób sercowych, to sprawdź bloga https://www.serce.info.pl/rozlegly-zawal-serca-przyczyny-i-objawy/ poruszane są tam wszystkie choroby oraz podawane skuteczne metody ich leczenia.

Zgłoś nadużycie #23 27 stycznia 2019, 21:22

carolka avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Ja mam bardzo częste, nawracające bóle gardła. Ostatnio trafiłam na tabletki na ból gardła z kwasem hialuronowym - http://www.cevitt.pl/ i chyba je kupię. Podobne są bardzo skuteczne. Nawilżają gardło, zmniejszają ból i są dobre dla osób, które przyjmują dużo leków oraz cierpią na zgagę.

Zgłoś nadużycie #24 11 lutego 2019, 20:24

shaza avatar Posty: 146 Podziękowania: 0
A ja prawie nie choruje ale nieraz faktycznie sprawa jest na tyle poważna że potrzeba antybiotyku, ale zawsze wtedy biorę też linex , probiotyk zalecany przez lekarza więc wspomagam florę jelitową i chronię ją przed wyjałowieniem