Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Przygotowania do budowy

Zgłoś nadużycie #11 27 marca 2018, 19:02

Ramoneska avatar Posty: 167 Podziękowania: 0
Żadna budowa nie może ruszyć bez odpowiedniego sprzętu. Jak wiadomo materiały budowlane są ciężkie, więc aby przetransportować je na znaczne wysokości niezbędne sa windy dekarskie lub wyciągi. Takie urządzenia oferuje firma Geda https://www.dekarze.pl/wciagarka-geda-star-200kg-50m . Wciągarki Geda sa proste w montażu i obsłudze, a także bardzo bezpieczne dla użytkowników.

Zgłoś nadużycie #12 26 kwietnia 2018, 20:39

MarekOgarek avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Jeśli przygotowujecie się do budowy to warto wcześniej kupić różne akcesoria, które są niezbędne podczas prac budowlanych. Podczas budowy bardzo przydają się kastry (takie pojemniki do mieszania zaprawy itp), wiadra, pojemniki. To wszystko dostaniecie w hurtowni e-metalhurt https://e-metalhurt.com.pl , która oferuje artykuły metalowe. Przy kupnie większych ilości można liczyć na rabat.

Zgłoś nadużycie #13 28 maja 2018, 15:39

martak avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Moja koleżanka budowała dom, u niej zajmowała się tym firma Fachman z Mielca. Z ich ofertą zapoznasz się tutaj: http://fachman.mielec.pl/oferta . Na ostateczną cenę na pewno wpływa wiele różnych składników dlatego najlepiej pogadać ze specjalistami, którzy Ci wszystko wytłumaczą i wycenią.