Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Przygotowania do budowy

Zgłoś nadużycie #11 27 marca 2018, 19:02

Ramoneska avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Żadna budowa nie może ruszyć bez odpowiedniego sprzętu. Jak wiadomo materiały budowlane są ciężkie, więc aby przetransportować je na znaczne wysokości niezbędne sa windy dekarskie lub wyciągi. Takie urządzenia oferuje firma Geda https://www.dekarze.pl/wciagarka-geda-star-200kg-50m . Wciągarki Geda sa proste w montażu i obsłudze, a także bardzo bezpieczne dla użytkowników.

Zgłoś nadużycie #12 26 kwietnia 2018, 20:39

MarekOgarek avatar Posty: 128 Podziękowania: 0
Jeśli przygotowujecie się do budowy to warto wcześniej kupić różne akcesoria, które są niezbędne podczas prac budowlanych. Podczas budowy bardzo przydają się kastry (takie pojemniki do mieszania zaprawy itp), wiadra, pojemniki. To wszystko dostaniecie w hurtowni e-metalhurt https://e-metalhurt.com.pl , która oferuje artykuły metalowe. Przy kupnie większych ilości można liczyć na rabat.

Zgłoś nadużycie #13 28 maja 2018, 15:39

martak avatar Posty: 168 Podziękowania: 0
Moja koleżanka budowała dom, u niej zajmowała się tym firma Fachman z Mielca. Z ich ofertą zapoznasz się tutaj: http://fachman.mielec.pl/oferta . Na ostateczną cenę na pewno wpływa wiele różnych składników dlatego najlepiej pogadać ze specjalistami, którzy Ci wszystko wytłumaczą i wycenią.

Zgłoś nadużycie #14 Wczoraj, 20:10

aszka avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
Jeśli ma się już działkę, projekt domu i wszystkie pozwolenia, to warto rozejrzeć się za koparką. Budowę niewątpliwe zaczyna się od fundamentów. Usługi koparką muszą być wykonywane profesjonalnie, dlatego też należy znaleźć firmę, która ma odpowiednie urządzenia oraz wykwalifikowanych pracowników. Tutaj http://kemotrans.pl można się na przykład rozejrzeć. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w tym zakresie.