Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Przygotowania do remontu

Zgłoś nadużycie #1 22 grudnia 2017, 13:53

Takor avatar Posty: 280 Podziękowania: 0
To zalezy czy robisz to sam czy z ekipą remontową. Ale wydaje mi się, ze dokładniej zabierze się za to odpowiednia firma. Wiem, ze ta http://taniopodklucz.pl/wykonuje remonty mieszkań/. Z ich pracy powinieneś być zadowolony

Zgłoś nadużycie #2 5 lutego 2018, 21:07

misia avatar Posty: 48 Podziękowania: 0
Planując remont w mym rodzinnym domu najbardziej obawiałam się wymiany instalacji grzewczej. O dziwo przebiegła sprawnie i bez niespodzianek. Wszystko to zasługa Eco Partner http://www.najtanszeogrzewanie.pl/ firmy produkującej i wykonującej montaż paneli na podczerwień. System ten jest bezobsługowy dzięki czemu mamy więcej czasu i nie musimy zmagać się z męczącymi pracami przygotowawczymi do sezonu grzewczego jak to bywało poprzednio.

Zgłoś nadużycie #3 Wczoraj, 12:22

Anka_Ka avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
A nas już wyrolowała trzecia firma. Mieli przyjechać wczoraj i... nic :( Normalnie nigdy nie zaczniemy tego remontu :( ((

Zgłoś nadużycie #4 Wczoraj, 12:57

kakao avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
Ja również nie mam coś szczęścia do ekip remontowych. I coraz poważniej myślę, czy nie zabrać by się za remont samej. Co o tym myślicie?

Zgłoś nadużycie #5 Wczoraj, 13:16

Jo_Ni avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
kakao napisał(a):
Ja również nie mam coś szczęścia do ekip remontowych. I coraz poważniej myślę, czy nie zabrać by się za remont samej. Co o tym myślicie?

Wszystko zależy jaki ma być zakres prac. Bo o ile np malowanie spokojnie sama ogarniesz, tapetowanie będzie trochę trudniejsze, ale też do zrobienia, to już np do suchych tynków czy flizowania trzeba mieś doświadczenie. Może zapytaj jeszcze na http://kapitanremont.pl/wykonczenia-wnetrz , bardzo możliwe, że mają wolny termin i podejmą się pracy u Ciebie.