Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Przyłączenie kanalizacji sanitarnej

Zgłoś nadużycie #1 3 lutego 2017, 12:00

wojciechmily22 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam, niedługo ruszam z budową domu i poszukuję firmy która zajmie się przyłączeniem kanalizacji sanitarnej. Szukając trafiłem na firmę http://www.wodkanmajewski.pl/ która widać że ma doświadczenie i masę realizacji. A co Wy myślicie, zna ktoś z Was lub współpracował z nimi ;) ?

Zgłoś nadużycie #2 17 października 2018, 19:37

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Dla tych, którzy zastanawiają się z jakich materiałów wykonać instalację polecę http://wiplast.com/ - producent armatury wodno-kanalizacyjnej z doświadczeniem i precyzją. Wiele hurtowni u nich się zaopatruje

Zgłoś nadużycie #3 9 kwietnia 2019, 7:35

AnetaMalejczyk AnetaMalejczyk awatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Ja od siebie jak najbardziej mogę polecić tę firmę http://instalacje-sanitarne.szczecin.pl/ Instalacja przebiegła szybko, bez żadnej obsuwy czasowej i nie mieliśmy większych problemów z wykonawcami :) Można sobie z powodzeniem sprawdzić ich ofertę, także na pewno każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Zgłoś nadużycie #4 20 listopada 2019, 9:17

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
Budując dom, musisz włączyć się do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Planując taką inwestycję, trzeba spełnić szereg wymogów i formalności. Opisano to szczegółowo tutaj https://kochamczytac.pl/kto-ponosi-koszty-za-przylacza-wodne/ gdzie znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania z tym związane.

Zgłoś nadużycie #5 29 listopada 2019, 12:20

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Instalacje grzewcze i sanitarne w naszym domu to dzieło firmy https://www.uponor.pl/pl-pl . To właśnie im zawdzięczamy prawidłowo przeprowadzony montaż, a instalacje sprawują się jak trzeba. Polecam sprawdzić wam ich ofertę - myślę, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.

Zgłoś nadużycie #6 30 listopada 2019, 10:10

Pamela020 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Ze swojej strony mogę polecić sklep, gdzie znajdziecie wysokiej jakości prysznice - https://www.prysznice.pl/ Znajdziecie tam wszystko co jest potrzebne, żeby taki prysznic zamontować u siebie. Do wyboru są różnego rodzaju i rozmairu kabiny prysznicowe, zestawy natryskowe czy brodziki oraz odpływy. Dzięki temu możecie sobie skomponować taki prysznic, jaki najbardziej będzie Wam odpowiadał i z którego będzie się Wam najwygodniej korzystało.