Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

przyswajanie witamin

Zgłoś nadużycie #1 8 czerwca 2019, 20:56

fado avatar Posty: 20 Podziękowania: 0
To to wiem, że jedne witaminy są rozpuszczalne w tłuszczach, a inne w wodzie. Ma to związek z ich wchłanianiem. Czy wiecie może które są które? Mi się to zawsze myli.

Zgłoś nadużycie #2 10 czerwca 2019, 11:23

tracik avatar Posty: 51 Podziękowania: 0
Witaminy z grupy B i witamina C w wodzie, reszta w tłuszczach. Na https://visolvit.pl/blog/witaminy-rozpuszczalne-w-wodzie-i-tluszczach/ masz wszystko wyjaśnione. Ja to nawet nie wiedziałem takich rzeczy jakie jakiś czas temu miałem niedobór D i mi lekarz wytłumaczył jak ją trzeba brać prawidłowo. Bo musi mieć jakąś pomoc by się dobrze wchłonąć.

Zgłoś nadużycie #3 11 czerwca 2019, 10:37

TakaSobie avatar Posty: 54 Podziękowania: 0
Niestety z przyswajaniem witamin jest bardzo różnie. Aby mieć 100% pewności, że do organizmu trafiał odpowiednia ilość witamin to najlepiej zdecydować się na kroplówki witaminowe. Takie terapie z witamin można wykonać w Alter Klinik https://alterklinik.pl/wlewy-dozylne/ w Krakowie. Kuracje sa bezpieczne i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Przed kuracją przeprowadzana jest specjalistyczna konsultacja, dzięki czemu terapia jest bardzo dobrze dobrana do potrzeb organizmu.

Zgłoś nadużycie #4 13 czerwca 2019, 0:39

alinka.pol alinka.pol awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ja właśnie zastanawiam się nad tymi kroplówkami, bo wszystkie gwiazdy to robią i niby to jest takie świetne.. ale nie wiem czy to jest na moją kieszeń chodzić tak regularnie...