Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Psycholog

Zgłoś nadużycie #1 5 kwietnia 2017, 12:06

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Mogę dać Ci namiary na psycholog co prowadzi terapie rodzinne, małżeńskie i indywidualne. Bardzo byłam zadowolona z wizyty u niej. Jak chcesz to sobie zadzwoń, pogadaj http://melka-roszczyk.pl/oferta/ .

Zgłoś nadużycie #2 4 sierpnia 2018, 23:26

aszka avatar Posty: 510 Podziękowania: 0
Jeśli chcesz trafić do specjalisty, to na pewno tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ warto się zarejestrować. Mają tam profesjonalnych psychologów, którzy nie tylko mają odpowiednie kwalifikacje, ale również doświadczenie. Sprawdź sobie koniecznie klinikę Psychomedic.

Zgłoś nadużycie #3 21 października 2018, 11:15

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
A dla dziecka? W Krakowie jest też bardzo fajne miejsce - http://www.centrumdobrejterapii.pl/ Nie wiem czy widzieliście już ofertę. Zajmują się przeróżnymi problemami, więc uważam, że można się zgłosić do nich prawie ze wszystkimi zaburzeniami, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba.

Zgłoś nadużycie #4 22 sierpnia 2019, 22:15

Grandi avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Czy dla dziecka, czy dla osoby dorosłej, niezależnie od rodzaju problemu polecam terapię u pani doktor Joanny Lipin - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena-lipin/psycholog-psychoterapeuta/czestocho... . U pani doktor można się zapisać na tradycyjne spotkania, ale także skorzystać z terapii online. Pani doktor jest osobą rzeczową, empatyczną, a przede wszystkim, łatwo nawiązującą kontakty z pacjentem. Tak że pacjent szybko się przed nią otwiera i terapia przynosi dobre efekt w krótkim czasie.

Zgłoś nadużycie #5 25 października 2019, 10:25

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Zarzekałam się, że nie pójdę do psychologa, jednak poszłam do Pani Wandy Wegener, poleciła mi ją koleżanka, terapie u niej odbywają się w grupach bądź osobno