Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Psycholog

Zgłoś nadużycie #1 9 maja 2017, 15:34

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Mogę dać Ci namiary na psycholog co prowadzi terapie rodzinne, małżeńskie i indywidualne. Bardzo byłam zadowolona z wizyty u niej. Jak chcesz to sobie zadzwoń, pogadaj http://melka-roszczyk.pl/oferta/ .

Zgłoś nadużycie #2 2 czerwca 2017, 18:56

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Mogę dać Ci namiary na psycholog co prowadzi terapie rodzinne, małżeńskie i indywidualne. Bardzo byłam zadowolona z wizyty u niej. Jak chcesz to sobie zadzwoń, pogadaj tutaj jest jej oferta http://melka-roszczyk.pl/oferta/ .

Zgłoś nadużycie #3 6 lipca 2017, 23:47

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Mogę dać Ci namiary na psycholog co prowadzi terapie rodzinne, małżeńskie i indywidualne. Bardzo byłam zadowolona z wizyty u niej. Jak chcesz to sobie zadzwoń, pogadaj tutaj jest jej oferta http://melka-roszczyk.pl/oferta/ .

Zgłoś nadużycie #4 30 sierpnia 2017, 10:56

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Teraz sa różne możliwośc konsultacji z psychologiem, nawet przez internet. Ja korzystam z psychoterapii przez strone Bezproblemowo https://bezproblemowo.com/psychoterapia-on-line/ . Czuje się bezpieczniej opisując swoje problemy z domu, poza tym mam więcej czasu na zastanowienie się co chcę napisać. To jest zdecydowanie bardziej komfortowe niż konsultacje face to face.

Zgłoś nadużycie #5 17 listopada 2017, 15:04

Olga2 avatar Posty: 65 Podziękowania: 0
Czy prowadzą też psychoterapię induwidualną dla osób uzależnionych? Szukam takiego ośrodka. Znajomi polecają Domowy Detoks.Jest tam psychoterapia indywidualna i grupowa.

Zgłoś nadużycie #6 11 grudnia 2017, 15:56

cchloe avatar Posty: 58 Podziękowania: 0
Czy warto udać się do psychologa? Moim zdaniem tak, choć niekoniecznie trzeba od razu umawiać się na terapię. Na początku warto rozważyć terapię online, ostatnio są coraz popularniejsze, m.in. tu https://psychomedic.online takie prowadzą - mają świetnie opinie, także myślę, że warto.

Zgłoś nadużycie #7 11 stycznia 2018, 15:11

abmer22 avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Sporo osób myśli, że poradzi sobie sama z problemem, jednak to wymaga wielu zmian o których nawet nie myślimy. Zapraszam do kontaktu, z przyjemnością pomogę w takich sytuacjach jak: leczenie lęków, leczenie zahamowań, leczenie objawów depresji, leczenie problemów psychosomatycznych, trudności w budowaniu relacji, kryzysy, stres - http://psychoterapeutawpoznaniu.pl/

Zgłoś nadużycie #8 8 maja 2018, 14:07

Renata_88 avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Szukam dobrego psychologa, ale nie wiem gdzie i jak go znaleźć. Wybór duży, ale skąd wiedzieć, który bedzie najlepszym specjalistą ? Znajomi polecali mi ranking ABCZdrowie i znalazłam tam też psychologów > https://ranking.abczdrowie.pl/s/psycholog Może warto spróbować ? W sumie nic mnie to nie kosztuje, a muszę znaleźć w końcu odpowiedniego lekarza. Nie będę przecież szukać w nieskończoność.

Zgłoś nadużycie #9 14 maja 2018, 11:14

Bartmen Bartmen awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Niestety nie jest to mój obszar tematyczny, nie będę w stanie pomóc...

Zgłoś nadużycie #10 16 maja 2018, 7:41

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Już wspomninaliście o osobach uzależnionych. Im nie zawsze pomóc może psycholog. Czasami niezbędna jest pomoc psychiatry. Szukając go możecie skorzystać z wyszukiwarki https://ranking.abczdrowie.pl/s/psychiatra/warszawa Z nia bardzo szybko znajdziecie najlepszych psychatrów w swoim mieście. Należy wybrać , sprawdzić wolne terminy i umówić się na wizytę. I zapomnieć o wstydzie bo to nie te czasy że ludzie się krępowali szukać pomocy, kierowani fałszywymi opiniami na temat tego zawodu.