Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Psycholog

Zgłoś nadużycie #21 30 sierpnia 2019, 8:47

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Ja od siebie polecam https://www.joannamuszak.pl/ z Katowic. Terapia u tej psycholog bardzo mi odpowiadała, chodziłam do niej długo i zdecydowanie psychoterapia odniosła bardzo pozytywne sutki.

Zgłoś nadużycie #22 5 września 2019, 22:51

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Jeśli masz problemy z samym sobą to polecam, także zwrócić uwagę na bardzo interesujący portal https://mamwyzwanie.pl z którego będziesz mogła wyciągnąć wiele przydatnej wiedzy na temat zdrowia psychicznego, stresu, ale również zmian w modzie, czy też diecie, która nie zawsze wygląda tak jak powinna.

Zgłoś nadużycie #23 28 września 2019, 16:22

ariana avatar Posty: 370 Podziękowania: 0
Moim zdaniem lepiej najpierw iść do psychologa, a on ewentualnie skieruje nas do psychiatry. To najlepsze rozwiązanie. W Empatio we Wrocławiu przyjmują świetni specjaliści: https://psycholog-ms.pl/specjalizacje/ . Myślę, że tam możesz się wybrać.

Zgłoś nadużycie #24 12 października 2019, 11:43

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Jeśli szukasz dobrego psychologa, który Ci pomoże i doradzi, to proponuję skontaktować się z Panią Wandą Wegener, ja dzięki niej nie straciłam najbliższych

Zgłoś nadużycie #25 7 listopada 2019, 17:48

kennith.crist avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z usług psychologa w okolicach Wrocławia. Czy możecie kogoś polecić w tym temacie? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
___________________________________________________________
https://psychoterapia.plus/terapia-dla-par-wroclaw/

Zgłoś nadużycie #26 12 listopada 2019, 11:11

Romet avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o sprawdzony gabinet psychologiczny czy psychiatryczny to ja gorąco polecam zajrzeć na https://www.gabinetypsychiatryczne.com.pl/ mają szeroki zakres usług a w swoich szeregach zrzeszają wysokiej klasy specjalistów. Moja siostra korzystała u nich z terapii dla kobiet po porodzie i bardzo sobie chwali. Pomogli jej odkryć piękno macierzyństwa, sprawili, że uśmiech znów zagościł na jej twarzy i teraz może w pełni cieszyć się z narodzin dziecka. Są dużym wsparciem i naprawdę wiedzą, jak podejść do każdego pacjenta, indywidualnie rozpatrując jego problem.

Zgłoś nadużycie #27 5 grudnia 2019, 10:09

martak avatar Posty: 366 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o dobrego psychologa to polecam też poczytać o tym, czym zajmuje się Poznanie: https://poznanie-psychoterapia.pl/ . Oferują terapię dla dorosłych, a także dla dzieci. Na dodatek zajmują się też kwestią uzależnień.

Zgłoś nadużycie #28 30 stycznia 2020, 16:55

strong avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
Na początku proponowałbym udać się do psychologa. Jeśli on uzna, że powinnaś skorzystać z pomocy psychiatry, z pewnością Ciebie do niego pokieruje... Takie jest przynajmniej moje zdanie. Czy wiesz już z pomocy jakiego ośrodka skorzystasz? Jeśli nie, to zachęcam do sprawdzenia : https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ tej kliniki.

Zgłoś nadużycie #29 31 stycznia 2020, 15:21

JaclynTalb JaclynTalb awatar Posty: 60 Podziękowania: 0
W sprawach depresji polecam zajrzeć tutaj https://psychologiazaburzen.pl/depresja/ . Dowiecie się tam wszystkiego na ten temat, a poza tym poznacie najlepszego specjalistę od takich spraw. Jest bardzo miły, a rozmowa przebiega w sposób komfortowy. Nie zawiedziecie się.

Zgłoś nadużycie #30 5 lutego 2020, 15:46

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Dobry psycholog Warszawa moim zdaniem to Pani http://www.psycholognowyswiat.pl/psycholog-terapeuta/, jestem zadowolona z każdej wizyty u niej. Nerwica, którą miałam przez wiele lat stała się do opanowania i nie jest już tak dokuczliwa.