Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Psycholog, czy psychiatra?

Zgłoś nadużycie #1 9 stycznia 2018, 13:51

dromil123 avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Waszym zdaniem lepiej udać się do psychologa, czy psychiatry? Czym się różnią?

Zgłoś nadużycie #2 9 stycznia 2018, 14:05

aidaa avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
To zależy od problemu. Psychiatra ma większe możliwości, więc z poważniejszym problemem, jak depresja, czy nerwica lepiej zgłosić się właśnie do niego. Gdybyście szukali dobrego specjalisty w W-wie, to zajrzyjcie choćby do kliniki PsychoMedic - w mieście mają dość dobre opinie, tu https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ można się z nimi skontaktować.

Zgłoś nadużycie #3 16 maja 2018, 8:43

domownikja avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Jeśli będziecie szukać psychiatry możecie skorzystać z wyszukiwarki https://ranking.abczdrowie.pl/s/psychiatra/kraków Po chwili będziecie mieli listę najlepszych psychaiatrów w waszym mieście. Wystarczy sprawdzić godziny przyjęć, adres i umówić się na wizytę. Ja bym szukał specjalisty najbliżej własnego miejsca zamieszkania.

Zgłoś nadużycie #4 17 maja 2018, 23:47

mayczak avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Na początku proponowałbym udać się do psychologa. Jeśli on uzna, że powinnaś skorzystać z pomocy psychiatry, z pewnością Ciebie do niego pokieruje... Takie jest przynajmniej moje zdanie. Czy wiesz już z pomocy jakiego ośrodka skorzystasz? Jeśli jesteś z Krakowa, możesz udać się do http://www.centrumdobrejterapii.pl/ - jestem pewny, że otrzymasz w nim pomoc, jakiej potrzebujesz!

Zgłoś nadużycie #5 28 maja 2018, 16:31

emilka8767 avatar Posty: 218 Podziękowania: 0
Ciężko mi jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ to zależy od tego, jaki masz kłopot. Jeśli jest on z natury takiej, że leczą go psychiatrzy, no to odpowiedź jest prosta. Jeśli szukałbyś miejsca w Warszawie, to najlepsza pomoc czeka na Ciebie w klinice https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/

Zgłoś nadużycie #6 13 czerwca 2018, 14:42

rozakajak avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ciezko powiedziec.

Zgłoś nadużycie #7 4 lipca 2018, 18:09

kariska avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
zależy z jakim problemem, psychiatra może przepisać leki, psycholog nie może za to bardziej skupi się na rozwiązaniu problemu a nie leczeniu jego efektów

Zgłoś nadużycie #8 17 lipca 2018, 12:30

Pokrzywa avatar Posty: 105 Podziękowania: 0
Wszystko zalezy jaki mamy problem, tym niemniej chyba wołałabym na poczatek skontaktować się z psychologiem. Dzieki szczerej rozmowie psycholog mógłby postawić diagnoże, a co dalej robić, to już zapewne by powiedział. Takim najszybciej dostepnym psychologiem jest psycholog on-line https://www.konsultexpert.pl/psychology Łatwa i wygodna forma kontaktu.

Zgłoś nadużycie #9 1 sierpnia 2018, 7:34

mpire avatar Posty: 335 Podziękowania: 0
To wszystko zależy od tego, jakiej pomocy potrzebujesz. Są przypadki, gdzie tylko psychiatra może pomóc. Nie martwcie się, ponieważ specjaliści skierują Was w odpowiednie miejsca. Jeśli chodzi o specjalistów z Warszawy to polecam klinikę https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa

Zgłoś nadużycie #10 17 sierpnia 2018, 20:16

emilka8767 avatar Posty: 218 Podziękowania: 0
Ciężko określi, ponieważ to zależy od kłopotu, z jakim się borykamy. Ale spokojnie, bo można np. pójść na wizytę do psychologa i w razie kłopotów wyśle nas on do psychiatry. Polecam też zainteresować się tym http://www.centrumdobrejterapii.pl/ ośrodkiem, bo można otrzymać tam naprawdę dobrą pomoc.