Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Psycholog, czy psychiatra?

Zgłoś nadużycie #1 9 stycznia 2018, 13:51

dromil123 avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Waszym zdaniem lepiej udać się do psychologa, czy psychiatry? Czym się różnią?

Zgłoś nadużycie #2 9 stycznia 2018, 14:05

aidaa avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
To zależy od problemu. Psychiatra ma większe możliwości, więc z poważniejszym problemem, jak depresja, czy nerwica lepiej zgłosić się właśnie do niego. Gdybyście szukali dobrego specjalisty w W-wie, to zajrzyjcie choćby do kliniki PsychoMedic - w mieście mają dość dobre opinie, tu https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ można się z nimi skontaktować.

Zgłoś nadużycie #3 16 maja 2018, 8:43

domownikja avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jeśli będziecie szukać psychiatry możecie skorzystać z wyszukiwarki https://ranking.abczdrowie.pl/s/psychiatra/kraków Po chwili będziecie mieli listę najlepszych psychaiatrów w waszym mieście. Wystarczy sprawdzić godziny przyjęć, adres i umówić się na wizytę. Ja bym szukał specjalisty najbliżej własnego miejsca zamieszkania.

Zgłoś nadużycie #4 17 maja 2018, 23:47

mayczak avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Na początku proponowałbym udać się do psychologa. Jeśli on uzna, że powinnaś skorzystać z pomocy psychiatry, z pewnością Ciebie do niego pokieruje... Takie jest przynajmniej moje zdanie. Czy wiesz już z pomocy jakiego ośrodka skorzystasz? Jeśli jesteś z Krakowa, możesz udać się do http://www.centrumdobrejterapii.pl/ - jestem pewny, że otrzymasz w nim pomoc, jakiej potrzebujesz!