Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Psycholog

Zgłoś nadużycie #11 19 grudnia 2018, 11:26

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Zastanawiam się, jakie miejsce mogę Ci polecić, ale wydaje mi się, że http://www.centrumdobrejterapii.pl/ ponieważ wiele dobrych opinii udało mi się znaleźć na ich temat. Jestem troszkę w temacie, ponieważ pomagałam znajomej szukać jakiś dobrych psychologów na terapię.

Zgłoś nadużycie #12 27 grudnia 2018, 22:12

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
aidaa napisał(a):
Rozmowa z psychologiem z pewnością nie zaszkodzi, a może pomóc, także warto. W mniej poważnym problemie warto rozważyć terapię online, taką w formie wideo-rozmowy, jak na https://psychomedic.online - prowadzone są przez specjalistów, ewentualne recepty dostaje się pocztą, moim zdaniem bardzo wygodna opcja.


Moim zdaniem konsultacje online to ogromny komfort, szczególnie dla osob, które pierwszy raz mają styczność z psychologiem. Warto rozważyć taką opcję. Można się do nich zarejestrować nawet przez Internet więc to spora wygoda.

Zgłoś nadużycie #13 28 sierpnia 2019, 11:51

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Do seksuologa warto się wybrać w różnych sytuacjach. Np. gdy potrzebujemy środki na potencję lub np nie dogadujemy się z partnerem w sprawach związanych z seksem. Lub mamy inne problemy o takim podłożu. Do seksuologa na prawdę czasem warto się wybrać, ja od siebie polecam http://tchnienie.com.pl/ - sama korzystałam z takich wizyt.