Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rabaty i promocje

Zgłoś nadużycie #11 9 sierpnia 2019, 10:46

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Wiele sklepów online z ciuchami ma zakładki typu outlet czy likwidacja kolekcji, gdzie można trafić super ubrania w mega atrakcyjnych cenach. Trzeba tylko cierpliwie poprzeglądać ofertę. Tu na pewno znajdziecie fajne promocje na modne ciuszki: https://moodo.pl/ . Korzystajcie koniecznie :D

Zgłoś nadużycie #12 3 października 2019, 18:50

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Jeśli o mnie chodzi to ostatnio korzystam bardzo często z dostępnych na stronie https://krainaoszczedzania.pl/ gazetek promocyjnych. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, które lubią korzystać z okazji zakupowych. Wszystko w końcu można znaleźć w jednym miejscu i nie trzeba skakać ze strony na stronę by doszukać się aktualnych promocji ;)

Zgłoś nadużycie #13 11 listopada 2019, 20:38

Ewciak78 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
W temacie promocji chciałbym poruszyć temat jakim jest black friday. Mianowicie zbliża się on wielkimi krokami, a dla osób, które jeszcze nie wiedzą co to jest zachęcam do przeczytania artykułu na https://ddwloclawek.pl/pl/701_materialy_partnera/35904_ciekawe_oferty_zwi_zane_z... . Znajdziecie tam również ciekawe oferty związane z tym dniem. Jeśli o mnie chodzi to zawsze czekam z większymi zakupami, bo wtedy są po prostu świetne okazje ;)

Zgłoś nadużycie #14 26 lutego 2020, 14:48

ariana avatar Posty: 331 Podziękowania: 0
Warto się pospieszyć jeśli chcecie zaoszczędzić parę groszy na projekcie domu :) W MG Projekt promocja walentynkowa została przedłużona tylko do dziś: https://www.mgprojekt.com.pl/ . Warto skorzystać bo to aż 20% rabatu!

Zgłoś nadużycie #15 16 marca 2020, 21:16

polanka avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Nie ma co się oszukiwać że jeśli chodzi o różne rabaty i promocje to tylko interesują mnie te odzieżowe. Już od kilku lat lubię kupować sobie modne i markowe ubrania a dzięki takim stronom https://mybaze.com/pl/marketplace-wyprzedaze/brand:vans jest to właśnie możliwe.

Zgłoś nadużycie #16 7 maja 2020, 15:27

ewelina8 avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Też zauważyłam, że teraz w wielu internetowych sklepach są promocje i darmowe dostawy, więc opłaca się kupować ciuchy online. :)