Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Reklama firmy

Zgłoś nadużycie #11 21 września 2019, 20:03

franksa avatar Posty: 159 Podziękowania: 0
Opcji jest całkiem sporo. Myślę, że postawienie na reklamę w sieci powinno idealnie się sprawdzić. Tu firma https://sfeo.agency powinna pomóc, w szczególnosci jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron internetowych

Zgłoś nadużycie #12 24 października 2019, 17:29

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Jeśli zależy Wam na rozpoznawalności na rynku lokalnym to pomyślcie o tym , aby zainwestować w billboard. Tutaj https://www.znajdzreklame.pl/billboardy/gdansk znajdziecie bardzo atrakcyjną ofertę dla Gdańska, jest możliwość wynajęcia powierzchni reklamowej już od kilkuset złotych i to w najbardziej popularnych miejscach. Ja uważam, że billboard jest bardzo skuteczną formą reklamy. Wpływa przede wszystkim na budowę świadomości marki wśród klientów

Zgłoś nadużycie #13 29 października 2019, 16:32

Zofka avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Żeby mieć odpowiednią reklamę należy zastosować, taką która będzie odpowiednia dla firmy. Przy małej działalności nie zainwestujemy w reklamę telewizyjną, czy duże bilbordy. Dla tych mniejszych dobrym rozwiązaniem mogą się okazać poustawiane gdzie nie gdzie podczas targów ścianki reklamowe, ekspozytory standy itp. Takie rzeczy przyciągają wzrok klienta. Warto poznać ofertę firmy https://www.berkano.pl/ specjalizującej się w projektowaniu i wykonaniu wszelkich materiałów wystawienniczych. Opłaca się czasem w takie materiały zainwestować.

Zgłoś nadużycie #14 2 listopada 2019, 20:25

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Co do reklamy to sprawdzi się dobrze reklama świetlna. Neony czy moduły led to świetny sposób na zwrócenie uwagi na swoją firmę. Ludzie zawsze lubili neony. U nas za realizację odpowiadała firma http://mar-co.pl/ z Warszawy, to specjaliści jeśli chodzi o reklamę świetlną, super się u nas spisali.

Zgłoś nadużycie #15 4 listopada 2019, 23:13

kleopatra avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Kazdy z nas ma jakies pomysly na dobra reklame. Ja wybralam pomoc od agencji marketingowej http://erzecznik.com.pl/ ktora ma doswiadczenie i wiedze by odpowiednio prowadzic rozmowy z uzytkownikami w socjal mediach. To pozwolilo mi na zyskanie nowych klientow i zwiekszenie sprzedazy

Zgłoś nadużycie #16 12 listopada 2019, 17:43

paluch686 avatar Posty: 172 Podziękowania: 1
A zacząłeś od początku? Masz jakieś wizytówki czy ulotki? Napisz do https://www.kseroa0.pl/wizytowki-wydruk-wizytowek/ oni Ci to wszystko zrobią, nawet projekt :) Bardzo solidna i pomocna firma.

Zgłoś nadużycie #17 16 listopada 2019, 23:40

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Bardzo skuteczną reklamą firmy są też wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe takie jak tutaj https://www.retio.pl/ Nie tylko reklama w internecie przynosi efekty. Warto pomyśleć o reklamie tradycyjnej.

Zgłoś nadużycie #18 19 listopada 2019, 19:57

rossa_pp avatar Posty: 196 Podziękowania: 0
Zależy jaką masz firmę, ale jeśli sprzedajesz jakieś produkty w tradycyjnym sklepie, to dobrze sprawą się ekspozytory na półki, które pozwolą uwydatnic produkt i jego markę. Fajne ekspozytory w dobrej cenie znajdziecie na http://www.lakman.pl/galeria/category/3-ekspozytory-na-polke-lub-lade.html.

Zgłoś nadużycie #19 7 stycznia 2020, 11:23

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
Reklama firmy powinna być prowadzona na wielu płaszczyznach, a w dzisiejszych czasach jednak większość warto przenieść do internetu gdzie zainteresowanie oraz wzrost klientów najłatwiej jest zobaczyć. Nam w tym zakresie pomagała agencja iWizerunek https://iwizerunek.pl/ochrona-wizerunku/ dbająca o budowę oraz ochronę wizerunku naszej firmy i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni zmianami i przede wszystkim nasza przewagą nad konkurencją, która próbowała podcinać nam skrzydła.

Zgłoś nadużycie #20 23 stycznia 2020, 21:49

emilka8767 avatar Posty: 323 Podziękowania: 0
Wybranie odpowiedniej reklamy to nie mały problem, szczególnie gdy nie ma się zbyt dużej wiedzy na temat marketingu. Dlatego warto zapoznać się z artykułem ze strony: https://push-ad.com/pl/blog/atl-vs-btl/ , który powinien Ci sporo wyjaśnić. Polecam