Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Remont dachu

Zgłoś nadużycie #1 19 listopada 2019, 17:00

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Robimy generalny remont . Przy remoncie dachu warto sprawdzić jaki jest stan więźby dachowej. Kiedyś wiązary były wykonywane w zupełnie innej technologii więc przez lata mogą ulec osłabieniu czy nawet zniszczeniu. Jeśli zdecydujesz się na wymianę więźby polecam wybrać wiązary w technologii płytek kolczastych
http://wpwinvest.pl/oferta . To nowoczesne wiązary, które nie wymagają podpór ani słupów, dzięki czemu można na nie kłaść każdy rodzaj pokrycia dachowego. Ich koszt jest też sporo niższy niż tradycyjnej więźby.

Zgłoś nadużycie #2 27 listopada 2019, 17:41

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Wymiana całej konstrukcji dachu to już powazna sprawa., Nie wiem czy do tego nie potrzebujesz nowego projektu i dopiero można zabrać sie za jego wykonywanie. Na twoim miejscu moze skontaktował bym się z https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych. Wiem że oni wykonują projekty a później je realizują jeżeli chodzi o dachy.

Zgłoś nadużycie #3 28 listopada 2019, 19:28

misia avatar Posty: 100 Podziękowania: 1
Wybór pokrycia dachowego to też dość trudny wybór. My dokonywaliśmy wybory pomiędzy dachówką cementową, a blachodachówką. Wygrała dachówka cementowa https://www.creaton.pl/pl-pl/produkty/dachowka-cementowa gdyż dzięki niej dach będzie solidny, a dzięki wybranej Veronie od Creatona w czarnym kolorze zyskał piękny nowoczesny wygląd i 30 letnia gwarancję

Zgłoś nadużycie #4 30 stycznia 2020, 21:46

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
Moim zdaniem dużo lepszą opcją na ten moment będzie dachówka betonowa od Braas i jeśli możesz pozwolić sobie na cięższe pokrycie dachowe to zwróć uwagę m.in na Teviva Cisar, Bałtycka Cisar, Celtycka Cisar oraz Tegalit Protegon są to jedne z piękniejszych modeli, dostępnych w najmodniejszych kolorach i co ważne również dodatkowo zabezpieczone podwójna powłoką akrylowa Lumino i z gwarancją na okres 30 lat.

Zgłoś nadużycie #5 31 stycznia 2020, 12:57

mohamed95 mohamed95 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jak długie są terminy na remont całego dachu?

Zgłoś nadużycie #6 13 lutego 2020, 23:18

stanislaw.rozerski avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
A jaka najlepsza będzie uszczelka pod blachę trapezową? Planujemy wymieniać dach na wiosnę i zastanawiam się po kolei nad wszystkimi elementami. Czy takie coś: https://www.blachotrapez.eu/pl/prtm/62/systemy-uszczelnien-3b dobrze sprawdzi się na dachu dwuspadowym? Będę wdzięczny za wszelkie opinie ;)

Zgłoś nadużycie #7 14 lutego 2020, 14:50

Seweryn09 avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
W mojej opinii warto, abyś też zwrócić uwagę na modele dachówek betonowych, jak Bałtycka, cz Teviva Cisar, jest to piękna płaska dachówka barwiona w masie, które dostępne są w najmodniejszy kolorach i jednocześnie dodatkowo zabezpieczone przed porastaniem i zabrudzeniami.

Zgłoś nadużycie #8 18 lutego 2020, 11:38

Margolcia avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Remont dachu to nie lada wyzwanie,zwłaszcza finansowe,trzeba się do niego dobrze przygotować,by nic nas w jego trakcie nie zaskoczyło.Dobrym pomysłem jest wizyta u doradcy finansowego z https://biurokredytowe.warszawa.pl/doradca-finansowy-piaseczno/
który w razie braku środków finansowych , podpowie jaki kredyt w jakim banku najlepiej wziąć.Mając dostęp do wielu ofert,może pomóc nam wybrać ten,najbardziej korzystny.

Zgłoś nadużycie #9 19 lutego 2020, 9:16

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o konstrukcję dachu, to polecam zlecić jej wykonanie firmie Binder Projekt z Włocławka - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . Robią oni dachy z prefabrykatów, które dzięki bardzo precyzyjnemu wykonaniu są trwałe i solidne. Montuje się je szybciej niż tradycyjną więźbę, bo większa część prac jest wykonywana w fabryce, przez nowoczesne maszyny. A na placu budowy dach zostaje tylko złożony. Firma wykona wam projekt takiego dachu, a także zamontuje wiązary. Działa na terenie całej Polski.

Zgłoś nadużycie #10 24 marca 2020, 0:34

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Firma w której solidnie zaopatrzycie się w kwestii produktów do budowy dachu a także mająca doświadczenie w budowaniu dachów to https://www.ambit.gda.pl Mają też rózne materiały budowlane, okna (w tym dachowe), drzwi zewnętrzne czy bramy garażowe, zdecydowanie kompleksowo się u nich zaopatrzycie. Mają wiele oddziałów na północy Polski, także sprawdźcie sobie szczegóły na ich stronie internetowej.