Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Remont mieszkania

Zgłoś nadużycie #61 5 sierpnia 2019, 14:40

TakaSobie avatar Posty: 103 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o generalny remont mieszkania to najlepiej zdać się w tej kwestii na fachowców. Bardzo szybkie i solidne remonty oraz wykończenia pod klucz oferuje firma Malhaus https://malhaus.pl/uslugi-wykonczenie-pod-klucz . Oni przeprowadzają kompleksowe prace więc warto skorzystać z ich usług, bowiem całość zrobi jedna ekipa. Na ich stronie znajdziecie ich przykładowe realizacje.

Zgłoś nadużycie #62 5 sierpnia 2019, 15:23

ariana avatar Posty: 331 Podziękowania: 0
Ja polecam takie rozwiązanie jak firma remontowa Poznań i okolice Waldemar Pisarek: http://www.remonty.w.poznaniu.pl/firma/ . W zeszłym roku robili u mnie w mieszkaniu remont. Muszę przyznać, że odbyło się to bardzo sprawnie.

Zgłoś nadużycie #63 10 września 2019, 15:22

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Bez odpowiedniego sprzętu cieżko cokolwiek zrobić w domu. My własnie skonczylismy remont ale przedtem musielismy kupić wiertarke, wkretarke i pilarke bo chyba ręcznie nic byśmy nie zrobili :D Wzielismy sprzet od ryobi z serii one+ bo do kazdego narzedzia pasuje ten sam akumulator. Wiec w sumie kupilismy 3 sprzety i jedna baterie. Polecam bo sietnie daje rade przy domowych remontach i dorbnych naprawach.

Zgłoś nadużycie #64 15 września 2019, 8:43

Szrutka avatar Posty: 187 Podziękowania: 0
Czasem wystarczy przemalować ściany i wymienić kilka dekoracji. Jednak często remont wygląda zupełnie inaczej. Ja u siebie planuje wymienić całą łazienkę. Znalazłam tu już propozycje od https://krzemien.com.pl na brodziki, wanny itp. Może też porozglądacie się za ich propozycjami.

Zgłoś nadużycie #65 30 września 2019, 10:00

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Robiąc remont mieszkania kupiliśmy do łazienki kilka rzeczy dla naszej mamy, ponieważ jest niepełnosprawna, umywalka dla niepełnosprawnych ze sklepu http://fronolazienki.pl/ jest bardzo dobra i wygodna

Zgłoś nadużycie #66 7 października 2019, 13:57

emilia avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Na czas remontu warto ubezpieczyć mieszkanie aby zabezpieczyć je przed nieprzewidzianymi szkodami. https://cuk.pl/ubezpieczenia/nieruchomosci/mieszkanie

Zgłoś nadużycie #67 8 października 2019, 12:29

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
Na https://www.makehomeeasier.pl/jesienne-trendy-w-kuchni/ jest fajny artykuł na temat tego, jakie trendy we wnętrzach są modne jesienią. Szczególnie w kuchni, kiedy to jesień jej dość mocno w niej obecna.

Zgłoś nadużycie #68 12 października 2019, 17:32

Arkadiusz1 avatar Posty: 110 Podziękowania: 1
Pewnie, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie podejść do tego tematu na wiele sposobów. Właśnie dlatego moim zdaniem warto wybierać racjonalnie i zawsze korzystać z takich poradników jak https://www.kingled.pl/biuro.html Dzięki temu, będziecie w stanie dobrać idealne rozwiązanie do Waszego wnętrza, bazując na opinii specjalistów. To najbardziej racjonalne rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #69 13 października 2019, 17:10

oconnell.rebeca oconnell.rebeca awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ostatnio przeprowadziłam w swoim mieszkaniu tak gruntowny remont, że wymieniłam moje wszystkie meble! Nie było to łatwe zadanie, ale znalazłam salon w Zielonej Górze https://burzynscymeble.pl/ gdzie dopasowałam sobie wszystko tak, że teraz naprawdę cieszę się przebywać w domu. Przed remontem miałam że tak powiem "wszystko z innej parafii" a teraz dobrałam wszystko idealnie :D

Zgłoś nadużycie #70 18 października 2019, 23:12

schimmel.delpha avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Od czasu to czasu trzeba jakiś remont przeprowadzić