Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Remont - na co zwrócić uwagę?

Zgłoś nadużycie #1 23 stycznia 2019, 12:09

aidaa avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Jak zabrać się za wykończenie mieszkania? Czym kierować się przy wyborze ekipy remontowej? - o profesjonalnych fachowców bowiem niełatwo.

Zgłoś nadużycie #2 25 stycznia 2019, 17:30

cchloe avatar Posty: 58 Podziękowania: 0
Myślę, że warto zacząć od wstępnego planu, kosztorysu i zgromadzenia funduszy. Co do ekipy remontowej, to rzeczywiście trudno kogoś znaleźć, w Warszawie dobrą renomę ma BFC Home, powinni sobie poradzić z remontem mieszkania, zresztą wystarczy przejrzeć ich realizacje, tu http://bfchome.pl są niektóre.

Zgłoś nadużycie #3 28 stycznia 2019, 11:30

dromil123 avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Dobrzy fachowcy niestety mają zajęte terminy na wiele miesięcy naprzód, także warto zaplanować remont odpowiednio wcześnie. Co do ekipy remontowej, to po realizacjach łatwo sprawdzić, czy jest kompetentna, BFC Home ma świetne realizacje, warto więc się skontaktować.

Zgłoś nadużycie #4 21 lutego 2019, 17:04

Grardonyth avatar Posty: 438 Podziękowania: 1
Z doświadczenia powiem Ci, że na pewno warto zwrócić uwagę na to, jakich narzędzi się używa. U mnie był problem z wycięciem otworów na kable... A wystarczyło kupić w Castoramie bruzdownice Erbauer, którą znalazłam na https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosn... . Dzięki niej remont poszedł o wiele sprawniej :D

Zgłoś nadużycie #5 10 kwietnia 2019, 7:23

alok565 avatar Posty: 86 Podziękowania: 0
Słuchajcie, moim zdaniem jeśli chodzi o takie działania jak remontowanie domów najważniejszą rzeczą jest to aby zatrudnić do tego rzetelną i solidną firmę. Wtedy możecie być spokojni o postęp oraz jakość wykonywanych prac!

Zgłoś nadużycie #6 18 kwietnia 2019, 12:50

Ramoneska avatar Posty: 207 Podziękowania: 0
Zgadzam się, że najlepiej zdać się na solidną firmę. Samodzielne wykonywanie remontów nie jest najlepsza opcją, szczególnie, jeśli nie najlepiej się na tym znamy. Bardzo dobre i szybkie remonty wykonuje firma Malhaus https://malhaus.pl/ . Im można powierzyć remont generalny a także wykończenie wnętrza pod klucz.

Zgłoś nadużycie #7 19 maja 2019, 17:33

carolka avatar Posty: 62 Podziękowania: 0
Nas czeka remont w lipcu i powoli się do niego przygotowujemy. Sporo pracy przed nami ale liczę na to, że efekt końcowy nas zachwyci. Ktoś z was używa nitów zrywalnych takich jak tu http://norsteel.pl/ podczas remontu? Jak się sprawdziły podczas łączenia m.in ścianek działowych i podwieszanych sufitów? Zastanawiam się nad wykorzystaniem ich.