Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Remont!

Zgłoś nadużycie #21 25 kwietnia 2019, 20:50

yanki avatar Posty: 133 Podziękowania: 0
My też szykujemy się do remontu w tym roku :) Niestety ze względu na ograniczony budżet, wiele rzeczy będziemy remontować na własną rękę. Jedyne w co musimy zainwestować to narzędzia. Zastanawiam się właśnie nad zakupem narzędzi z oferty https://phuabc.com.pl/narzedzia-reczne/cyrkle-traserskie - myślicie, że to dobry pomysł?

Zgłoś nadużycie #22 13 maja 2019, 17:33

Takor avatar Posty: 317 Podziękowania: 0
W niedługim czasie rozpoczynamy u nas remont i chyba wolałbym by zajeła się tym wszystkim, sprawdzona ekipa remontowa. Dlatego może ktoś z was może polecić mi jakąś dobrą ekipę remontową z Poznania ? Sam znalazłem tą firmę http://taniopodklucz.pl/ , przeglądałem ich realizacje i naprawde mi się podobają. Znacie ich?

Zgłoś nadużycie #23 16 maja 2019, 11:14

paluch686 avatar Posty: 59 Podziękowania: 1
Już się przekonałem aby nie zabierać się samodzielnie za remont. Jeden raz zrobiłem takie głupstwo, remont trwał pół roku a ja wydałem więcej niż planowałem. Teraz remont robi mi fachowiec, ja się już o nic nie musze martwić.
http://remalkalisz.pl/

Zgłoś nadużycie #24 5 czerwca 2019, 15:01

ariana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
My po remoncie musieliśmy się też skontaktować z kominiarzem w celu wystawienia opinii kominiarskiej. Polecam pana Małmygę z Warszawy: http://kominiarz.warszawa.pl/ . Bardzo sprawna i rzetelna współpraca.

Zgłoś nadużycie #25 5 lipca 2019, 11:53

Ramoneska avatar Posty: 240 Podziękowania: 0
Remonty czy wykończenia mieszkań najlepiej przeprowadzać ze sprawdzoną firmą. Gruntowne remonty a także wykończenia pod klucz oferuje firma Malhaus https://malhaus.pl/uslugi-wykonczenie-pod-klucz . To fachowcy, którzy działają szybko i sprawnie a na wszystkie wykonane usługi dają gwarancje. Firma wykonuje wszelkie prace budowlano -remontowe, dzięki czemu każdym zleceniem mogą zająć się kompleksowo.

Zgłoś nadużycie #26 14 lipca 2019, 15:32

nilson21 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Witam was. Ja za jakiś czas będę miał remont kanalizacji w moim domu. Zastanawiałem się nad firmą, która zrobi go za mnie, ale jestem hydraulikiem z wykształcenia, więc nie będę miał z tym problemu. Chciałbym się was zapytać, czy znacie jakieś dobre pasy ścierne do szlifowania stali. Swoją drogą tu tutaj znalazłem jedną ofertę http://www.pasyscierne.pl/oferta/cyrkonowe i chcialbym się zapytać, co o niej sądzicie?

Zgłoś nadużycie #27 5 sierpnia 2019, 15:25

martak avatar Posty: 207 Podziękowania: 0
Na pewno podczas generalnego remontu trzeba też wymienić w domu instalacje. Warto w tym celu wezwać dobrego elektryka. Zachęcam więc do wizyty na stronie elektryk Szczecin - usługi elektryczne: [url]http://www.elektryk-szczecin.pl/[/url].

Zgłoś nadużycie #28 17 sierpnia 2019, 23:36

aszka avatar Posty: 185 Podziękowania: 0
Najlepszym rozwiązaniem jest kiedy zdecydujemy się na fit out biura . Taki kompleksowy remont przebiega bardzo sprawnie. Tutaj https://totalsec.pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ można się zorientować w jaki sposób przebiega zakres prac. Myślę, że warto zdecydować się na tego typu opcję, jeśli chcecie mieć funkcjonalną powierzchnię biurową.