Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Remont!

Zgłoś nadużycie #21 25 kwietnia 2019, 20:50

yanki avatar Posty: 116 Podziękowania: 0
My też szykujemy się do remontu w tym roku :) Niestety ze względu na ograniczony budżet, wiele rzeczy będziemy remontować na własną rękę. Jedyne w co musimy zainwestować to narzędzia. Zastanawiam się właśnie nad zakupem narzędzi z oferty https://phuabc.com.pl/narzedzia-reczne/cyrkle-traserskie - myślicie, że to dobry pomysł?

Zgłoś nadużycie #22 13 maja 2019, 17:33

Takor avatar Posty: 303 Podziękowania: 0
W niedługim czasie rozpoczynamy u nas remont i chyba wolałbym by zajeła się tym wszystkim, sprawdzona ekipa remontowa. Dlatego może ktoś z was może polecić mi jakąś dobrą ekipę remontową z Poznania ? Sam znalazłem tą firmę http://taniopodklucz.pl/ , przeglądałem ich realizacje i naprawde mi się podobają. Znacie ich?

Zgłoś nadużycie #23 16 maja 2019, 11:14

paluch686 avatar Posty: 49 Podziękowania: 1
Już się przekonałem aby nie zabierać się samodzielnie za remont. Jeden raz zrobiłem takie głupstwo, remont trwał pół roku a ja wydałem więcej niż planowałem. Teraz remont robi mi fachowiec, ja się już o nic nie musze martwić.
http://remalkalisz.pl/

Zgłoś nadużycie #24 5 czerwca 2019, 15:01

ariana avatar Posty: 93 Podziękowania: 0
My po remoncie musieliśmy się też skontaktować z kominiarzem w celu wystawienia opinii kominiarskiej. Polecam pana Małmygę z Warszawy: http://kominiarz.warszawa.pl/ . Bardzo sprawna i rzetelna współpraca.