Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rolnictwo

Zgłoś nadużycie #1 12 marca 2017, 15:12

martak avatar Posty: 124 Podziękowania: 0
Co sądzicie o tym, aby zając się zawodowo rolnictwem? Ostatnio czytałam trochę o rzepaku i zastanawiam się, czy nie warto zająć się nim zawodowo. Istnieją najróżniejsze ciekawe technologie, między innymi Clearfield: http://www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/clearfield_1/clearfield_startpage.html dzięki którym zadanie jest znacznie ułatwione. Jak sądzicie?

Zgłoś nadużycie #2 19 kwietnia 2018, 13:05

lolli avatar Posty: 70 Podziękowania: 0
Rolnictwo w dzisiejszych czasach jest mega opłacalne i warto w nie iść . Trzeba jednak pamiętać o to by chronić swoje rośliny przed szkodliwymi czynnikami. Wiem, że takie środki znajdziesz u nich https://www.syngenta.pl/ . Zajrzyj sobie tam koniecznie.

Zgłoś nadużycie #3 18 maja 2018, 11:57

morikawa morikawa awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jakbyście potrzebowali kupić niedrogo porządne maszyny rolnicze, to bardzo ciekawe aukcje tego typu są tu https://www.klaravik.pl/ :) Warto się z tym zapoznać ;)

Zgłoś nadużycie #4 17 lipca 2018, 10:39

kulik86 avatar Posty: 74 Podziękowania: 0
jak ciągniki to tylko farmtrac - https://www.twojazagroda.pl/pl/i/dealer-farmtrac/22 solidne i niezawodne maszyny oraz części. Polecam każdemu rolnikowi mającemu dużo pracy i pragnącemu czerpać z niej jeszcze więcej przyjemności :D