Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rolnictwo

Zgłoś nadużycie #11 29 listopada 2018, 12:56

zadrapz zadrapz awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
A może znajomi będą w stanie pomóc? Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł.

Zgłoś nadużycie #12 18 grudnia 2018, 2:16

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Proponuję zapoznać się również z artykułem https://kredytdlarolnika.com/blog/kredyt-gotowkowy-dla-rolnika/ przedstawia bardzo mądrze jak wygląda branie kredytów, które skierowane są dla gospodarstw rolnych. Według mnie, każdy rolnik powinien to przeczytać.

Zgłoś nadużycie #13 23 stycznia 2019, 15:10

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
No na tym to już trzeba się znać no i mieć ziemie. Najczęściej są to biznesy, firmy przekazywane z pokolenia na pokolenie. Warto w rolnictwie postawić na nowoczesne maszyny rolnicze. Do tych części i serwis znajdziesz na https://cemasz.pl Jeżeli pójdziesz w tym kierunku pamiętaj o innowacyjnym podejściu do tematu

Zgłoś nadużycie #14 27 marca 2019, 7:40

emilka8767 avatar Posty: 377 Podziękowania: 0
Rolnictwo jest bardzo opłacalnym biznesem i jeśli tylko możecie, to decydujcie się na korzystanie z wszystkich jego możliwości. Na stronie https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza znajdziecie sobie szczegóły związane z uprawą zboża i konkretnymi odmiana. Na pewno się zainteresujecie.

Zgłoś nadużycie #15 19 maja 2019, 22:06

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie rolnictwo i chyba sie nim na poważnie zajmę. Świetna sprawa i bardzo dochodowy biznes. Na https://producencirolni.pl/ znalazłam wiele artykułów dla rolników, które warto przeczytać.

Zgłoś nadużycie #16 1 czerwca 2019, 23:03

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Według mnie rolnictwo to naprawdę wymagający biznes. Już nawet pomijając ciężką prace, trzeba się liczyc z inwestycjami. Trzeba się zaopatrzyc w jakieś maszyny rolnicze i nawozy, które można kupic od https://polfert.com.pl. Na ich stronie możecie sprawdzic np. cenę mocznika.

Zgłoś nadużycie #17 3 czerwca 2019, 22:46

jjusti18 avatar Posty: 379 Podziękowania: 0
No, tak... Ale tak jest ze wszystkim. Nie tylko w tym biznesie. Zawsze coś się popsuje po jakimś czasie i trzeba wymienić jakąś część lub kupić nowy sprzęt. Grunt to wyszukać wysokiej teraz sklep taki jak np.https://www.zenox.pl/productlist/Pojazdy-rolnicze/Zetor gdzie możecie kupić sprawdzone i doskonałej jakości w dobrej cenie części.

Zgłoś nadużycie #18 23 czerwca 2019, 13:00

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Jeśli potrzebny jest kredyt dla rolników to polecam zapoznać się z tymi informacjami http://rolnetowarzystwokredytowe.pl/ skutecznie doradzają które kredyty dla rolników są najlepsze. I na co zwrócić uwagę pozyskując środki na zakup maszyn rolniczych.

Zgłoś nadużycie #19 4 lipca 2019, 10:48

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Rolnictwo to opłacalny biznes jednak trzeba pamiętać o ciągłym inwestowaniu w nie. Jeśli zajmujecie się hodowla zwierząt to bardzo ważne sa dodatki do pasz, które zapobiegają biegunkom u zwierząt. Preparaty na biegunki znajdziecie w ofercie firmy Vetsorb http://vetsorb.pl/produkty/biegunki . Tu kupicie także inne dodatki np preparaty do higienizacji ściółki.

Zgłoś nadużycie #20 25 lipca 2019, 17:17

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Każdy biznes może być dochodowy, rolnictwo także. Jednak w pierwszej kolejności w taki biznes trzeba zainwestować. Na pewno ważną kwestię odgrywają nawozy, dlatego ważne jest aby postawić na jakość. Ja od siebie polecam wam te od https://chemirol.com.pl/ bo sami je stosujemy i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.