Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rolnictwo

Zgłoś nadużycie #21 20 sierpnia 2019, 8:41

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
Tak, jeśli prowadzisz taki biznes z głową i jesteś na bieżąco z nowinkami. Wiadomo że tylko nowoczesne gospodarstwa przynoszą duże dochody ale teraz zakup nowoczesnych maszyn i pojazdów rolniczych nie jest trudny a poza tym można to wszystko także leasingować jak wynika z tej https://www.kredytynasms.pl/polecne-i-promocje/czy-leasingowac-mozna-tylko-samoc... publikacji :)

Zgłoś nadużycie #22 21 sierpnia 2019, 0:25

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Jak rolnictwo i temat nawozów jest bardzo istotny. Zamiast stosować sztuczne i niebezpieczne dla środowiska lepiej zastosować takie, które powstają na skutek technologii https://evergreensolutions.pl/ z biologicznych odpadów

Zgłoś nadużycie #23 2 września 2019, 18:20

emilia avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Nie można też zapominać o ubezpieczeniu upraw, w razie kaprysów pogody które niszczą przyszłe plony. https://cuk.pl/ubezpieczenia/podroz_firma_gospodarstwo/ubezpieczenie_upraw

Zgłoś nadużycie #24 23 września 2019, 15:24

ariana avatar Posty: 370 Podziękowania: 0
Rolnicy zazwyczaj zajmują się też hodowlą zwierząt gospodarskich. Tym osobom polecam zapoznać się z sorbentami dla bydła, świń i drobiu dostępnymi na stronie http://vetsorb.pl/ . Sorbenty ściółkowe usuwają różne bakterie, myko i mikotoksyny, to innowacyjne produkty.

Zgłoś nadużycie #25 22 października 2019, 0:22

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
W sprawie uprawy odmian roślin prawnie chronionych odsyłam was do Agencji Nasiennej https://agencjanasienna.pl/ Agencja zajmuje się uporządkowaniem rynku nasiennego w Polsce, zwalczaniem naruszeń wyłącznego prawa i przeciwdziałaniem nielegalnemu obrotowi materiałem siewnym. O ochronie prawnej czy odstępstwie rolnym poczytacie sobie na ich stronie internetowej, mają tam wiele pomocnych informacji, także warto się z tą stroną zaznajomić.

Zgłoś nadużycie #26 16 listopada 2019, 20:26

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Duży wybór części do maszyn rolniczych posiada sklep internetowy firmy RAI-BUD https://www.sklep.rai-bud.pl/ W ofercie mają też oleje hydrauliczne, smary i filtry do maszyn. Firma ma dobry wybór i niezłe ceny, lubię ich za profesjonalizm i terminowość realizacji zamówień, zamówienia zawsze były u mnie migiem.

Zgłoś nadużycie #27 21 listopada 2019, 14:24

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Pamiętajcie, aby dbać o swoje maszyny rolnicze - dzięki temu posłużą przez dłuższy czas. Ja chętnie podpowiem wam namiar na firmę dostarczającą bardzo dobre produkty jeśli chodzi o przewody paliwowe. Popatrzcie sobie na ofertę https://przewody-paliwowe.pl/ :)

Zgłoś nadużycie #28 5 grudnia 2019, 17:11

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Rolnictwo to ciężki kawałek chleba ale na pewno opłacalny i na pewno potrzebny. Jeżeli potrzebujesz nawozów to oni http://grupapbi.eu/beton-towarowy/ oprócz betonów, siarki czy innych rzeczy mają też nawozy więc spokojnie wszystko możesz kupić w jednym miejscu, a to ważne, bo w rolnictwie czas odgrywa bardzo dużą rolę :)
Koniecznie zobacz pełną ofertę.

Zgłoś nadużycie #29 19 grudnia 2019, 11:04

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Jestem młodym rolnikiem. Dziadek przepisał mi gospodarstwo. Nie miałem ciągnika i kolega polecił mi firmę Kagro. Kupiłem u nich na raty nowiutki ciągnik C-265KM. Jest bardzo wygodny w obsłudze i już drugi sezon służy mi bezawaryjnie.

Zgłoś nadużycie #30 20 grudnia 2019, 7:45

glacier glacier awatar Posty: 23 Podziękowania: 0
Też mi się wydaje, że to znacznie ułatwia sprawę. Przynajmniej z mojego punktu widzenia.