Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rolnictwo

Zgłoś nadużycie #21 20 sierpnia 2019, 8:41

shaza avatar Posty: 206 Podziękowania: 0
Tak, jeśli prowadzisz taki biznes z głową i jesteś na bieżąco z nowinkami. Wiadomo że tylko nowoczesne gospodarstwa przynoszą duże dochody ale teraz zakup nowoczesnych maszyn i pojazdów rolniczych nie jest trudny a poza tym można to wszystko także leasingować jak wynika z tej https://www.kredytynasms.pl/polecne-i-promocje/czy-leasingowac-mozna-tylko-samoc... publikacji :)

Zgłoś nadużycie #22 21 sierpnia 2019, 0:25

kropa avatar Posty: 188 Podziękowania: 0
Jak rolnictwo i temat nawozów jest bardzo istotny. Zamiast stosować sztuczne i niebezpieczne dla środowiska lepiej zastosować takie, które powstają na skutek technologii https://evergreensolutions.pl/ z biologicznych odpadów

Zgłoś nadużycie #23 2 września 2019, 18:20

emilia avatar Posty: 132 Podziękowania: 0
Nie można też zapominać o ubezpieczeniu upraw, w razie kaprysów pogody które niszczą przyszłe plony. https://cuk.pl/ubezpieczenia/podroz_firma_gospodarstwo/ubezpieczenie_upraw

Zgłoś nadużycie #24 23 września 2019, 15:24

ariana avatar Posty: 171 Podziękowania: 0
Rolnicy zazwyczaj zajmują się też hodowlą zwierząt gospodarskich. Tym osobom polecam zapoznać się z sorbentami dla bydła, świń i drobiu dostępnymi na stronie http://vetsorb.pl/ . Sorbenty ściółkowe usuwają różne bakterie, myko i mikotoksyny, to innowacyjne produkty.