Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rolnictwo

Zgłoś nadużycie #41 26 lutego 2020, 10:51

damian_6 avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Wynajem dronów na potrzeby rolnicze od https://centrumdronowe.pl to nowy sposób na lokalizowanie i identyfikowanie problematycznych obszarów upraw, określanie wskaźników wegetacji roślin czy oszacowywanie wielkości plonów oraz liczby sadzonek.

Zgłoś nadużycie #42 4 marca 2020, 13:02

martak avatar Posty: 349 Podziękowania: 0
A czy wiecie, gdzie zaopatrywać się w akcesoria do rozpylaczy? Ja polecam zajrzeć na stronę https://agroplast.pl/ . Znajdziecie tam całe mnóstwo części do rozpylaczy i do pomp. Uważam, że to bardzo ważne.

Zgłoś nadużycie #43 19 marca 2020, 7:10

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Mnie ostatnio bardzo zainteresowało rolnictwo i zastanawiam się nad założeniem własnego gospodarstwa. Sporo czytam na temat uprawy zbóż m.in na https://metrkwadrat.net/co-wplywa-na-zimotrwalosc-upraw-zboz-ozimych/ Myślę też o zapisaniu się na studia. Mam sporo ziemi po dziadku i nie chcę żeby się zmarnowała.

Zgłoś nadużycie #44 20 marca 2020, 14:33

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Jeżeli jesteś rolnikiem to zerknij sobie tu
grupapbi.eu bo tam z tego co wiem można zamówić nawozy dla rolnictwa więc warto sprawdzić to miejsce.
A w dzisiejszych czasach jeżeli można coś załatwić przez internet to warto to zrobić i mieć po prostu z głowy ;)

Zgłoś nadużycie #45 22 marca 2020, 1:17

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Sprawdźcie sobie też firmę Akmet https://www.akmet.net.pl/ to dobry producent z Wrześni. Kupicie u nich części zamienne i burty do przyczep i rozrzutników. Firma ma duże doświadczenie, dobre ceny i wysoką jakość produktów. Wszystko co od nich mamy dobrze nam służy.

Zgłoś nadużycie #46 17 kwietnia 2020, 11:23

maki avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Jeżeli potrzebujecie nawozów organicznych, to mogę wam polecić firmę, z której mój teść zawsze kupuje - Mestall Polska z Gorzowa Wielkopolskiego https://mestall.pl/kategorie/rolnictwo/. Ich nawozy zawsze dobrze działają, są dobrej jakości i w świetnej cenie, teść mówił, że jest z nich bardzo zadowolony.

Zgłoś nadużycie #47 17 kwietnia 2020, 19:14

darria avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
A moja mam hoduje kurczaki :) , ostatnio nawet dokupiła młode i wzięła jeszcze kilka kaczek i gęsi, wszystko kupiła z Fermy Drobiu Kamil Marchewka z okolic Łomży https://www.fermadrobiumarchewka.pl/. Drób ma się dobrze, mama już nie pierwszy raz od nich kupowała i zawsze wszystkie zwierzęta były w dobrej kondycji, no i mają tam super ceny, polecam.

Zgłoś nadużycie #48 20 kwietnia 2020, 11:16

dzer avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Mój tata nasiona do uprawy (i ozime i jare) kupuje z firmy Agro-Nasiona z Gorzowa Wielkopolskiego https://www.agronasiona.com.pl/material-siewny/zboza. Oni mają bardzo dobrej jakości nasiona, które ładnie wschodzą i dobrze rosną, a do tego mają korzystne ceny, wiec naprawdę opłaca się skorzystać z ich oferty, tata zawsze zachwala i poleca.

Zgłoś nadużycie #49 30 kwietnia 2020, 14:20

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Jeśli macie hodowle zwierząt, to na pewno powinniście zadbać o to by sąsiedzi nie skarżyli sie na "zapach", który roznosi się wokół waszego gospodarstwa. Jeśli o to nie zadbacie możecie miec spore nieprzyjemności. Zagadnieniem minimalizowania uciążliwości zapachowych związanych m.in. z hodowlą zwierząt zajmuje się firma Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ . Jest to firma, która specjalizuje się w szeroko pojętej ochronie środowiska i zajmuje się badaniami zanieczyszczenia powietrza substancjami chemicznymi wewnątrz pomieszczeń oraz ekspertyzami i opiniami z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

Zgłoś nadużycie #50 14 maja 2020, 15:00

ariana avatar Posty: 348 Podziękowania: 0
A jak walczycie z chwastami? Dla wielu rolników to duże utrapienie. Warto więc wiedzieć, że na rynku dostępne są środki na chwasty takie jak Axial 50: https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza/axial-50-ec . Zapoznajcie się koniecznie z tym produktem.