Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #11 4 września 2018, 22:02

Grardonyth avatar Posty: 551 Podziękowania: 1
Rozbudowa biznesu powinna przede wszystkim polegać na stosowaniu najnowocześniejszych i najlepszych technologii. My w naszej firmie korzystamy z oferty południowej grupy handlowej, która stale wdraża rozwiązania zwiększające efektywność procesów produkcyjnych i optymalizujące koszty przedsiębiorstwa. Ich ofertę znaleźliśmy na http://p-gh.pl/ i od razu nam się spodobała :)

Zgłoś nadużycie #12 7 września 2018, 17:49

mosek avatar Posty: 200 Podziękowania: 0
Według mnie jednym z ważniejszych elementów rozbudowy firmy jest zatrudnianie nowych praconwików. AA najbrdziej lubię współpracœę zdalną ze specjalistami, jest to najefektywniejsze. Ja szukam ich https://ogloszenia.taelo.pl/ - chociaż właściwie to smai się zgłaszają, gdy dodam ogłoszenie :)

Zgłoś nadużycie #13 23 października 2018, 8:45

Filenisss avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Różne firmy można na różne sposoby rozbudowywać. Ja teraz siedze w gastronomi więc tu glównie warto stawiać na poszerzanie oferty i nowe sprzęty gastronomiczne. W firmie http://savpol.pl już szukałam odpowiednich i na pewno w coś nowego zainwestuje

Zgłoś nadużycie #14 31 października 2018, 2:42

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Sprawdźcie sobie narzędzia od https://wfirma.pl mają bardzo rozbudowany system kadrowo-płacowy. Można kupić u nich program do prowadzenia księgowości online, fakturowania czy zarządzania magazynem. narzędzia są rozbudowane, praktyczne w użytkowaniu i proste w obsłudze. Moim zdaniem jak najbardziej warto korzystać z takich nowoczesnych rozwiązań.

Zgłoś nadużycie #15 31 października 2018, 14:10

mpire avatar Posty: 395 Podziękowania: 1
Chcąc rozbudować firmę często trzeba dysponować odpowiednim kapitałem. Nie każdy go posiada, na szczęście istnieje wiele sposobów dzięki którym można go zdobyć. Jednym z nich jest między innymi zaciągnięcie pożyczki. Ciekawą ofertę posiada http://pozyczkowy.com.pl/oferta-funduszu-pozyczkowego/ - pożyczki funduszu są nisko oprocentowane, a ich spłatę można rozłożyć na dowolne raty.

Zgłoś nadużycie #16 23 listopada 2018, 17:55

gispi avatar Posty: 262 Podziękowania: 0
Ten temat został bardzo fajnie wyjaśniony na stronie http://elsinterakcja.pl/dostarczyc-zwolnienie-pracy/ mam nadzieję, że się przyda :)

Zgłoś nadużycie #17 1 grudnia 2018, 12:10

Karotka avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Rozbudowując firmę pamiętaj o zastosowaniu zabezpieczeń, które będą w porę ostrzegać o zagrażającym niebezpieczeństwie. Jednym z takich urządzeń jest bezprzewodowy czujnik dymu https://jbpartner.pl/czujniki/758-czujnik-dymu-bateryjny-jbp-127a.html W przypadku wykrycia dymu zaalarmuje nas dźwiękowo i optycznie. Łatwo je zamontować, jest zasilany bakteryjnie i posiada wskaźnik ich naładowania.

Zgłoś nadużycie #18 3 grudnia 2018, 15:31

Hyra avatar Posty: 320 Podziękowania: 1
Koniecznie pomyśl też o wszystkich przepisach BHP, które musisz spełnić w swojej firmie. Ważne są na przykład systemy przeciwpożarowe. Do ich wykonania najlepiej zatrudnić profesjonalną firmę, a zakupy zrobisz w świetnie wyposażonym sklepie przeciwpożarowym: https://www.sklep-firetech.waw.pl/ .

Zgłoś nadużycie #19 8 grudnia 2018, 12:08

aidaa avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Zamówienia publiczne bywają dość opłacalne. W przypadku części firm to szansa an rozwój. Aktualnie przetargi można przejrzeć w sieci, m.in. na https://www.portalzp.pl jak i jakie formalności się z tym wiążą, co wiele ułatwia.

Zgłoś nadużycie #20 11 grudnia 2018, 22:19

marushhka avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
Często z rozbudową firmy wiąże sie postawienie magazynu. Zainteresujcie się na pewno taką opcją. Jeżeli chodzi o wyposażenie, urządzenie magazynu to firma http://futurelogistics.pl będzie bardzo pomocna. Mają wszystko co niezbędne do magazynów.