Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #21 22 grudnia 2018, 15:10

neska avatar Posty: 144 Podziękowania: 0
Niestety żadnej solidnej firmy, która pomogła by Ci w Twojej inwestycji, nie znam. Jedyny sklep, który znam i może Ci się przydać przy budowie nowej hali to ten https://centrumblacharskie.pl/ w ofercie mają obróbkę blacharską takich obiektów oraz o wile więcej.

Zgłoś nadużycie #22 27 grudnia 2018, 23:00

mpire avatar Posty: 444 Podziękowania: 1
Im mniejsza firma, tym mniej formalności i problemów. Należy mieć na uwadze, że nieustannie wprowadzane są zmiany w prawie, do których należy się dostosować. Ostatnio weszło RODO. Chcąc się do niego dostosować, należy zastosować się do rad zawartych w artykule http://mobilestage.in/jak-zabezpieczac-dane-klientow-zgodnie-z-rodo/20437 a wszystko będzie w porządku.

Zgłoś nadużycie #23 15 stycznia 2019, 21:04

bierendaa avatar Posty: 67 Podziękowania: 0
Rozbudowa praktycznie zawsze wiąże się z inwestycją. Jak nie włożycie pieniędzy w firmę to raczej więcej ich z niej nie wyciągniecie. Jeżeli ktoś z was działa w gastronomii to może postawić na nowoczesne urządzenia od http://savpol.pl Wyposażają oni restauracje, cukiernie, piekarnie i inny biznesy związane z gastronomią.

Zgłoś nadużycie #24 22 stycznia 2019, 19:33

mosek avatar Posty: 205 Podziękowania: 0
Według mnie podstawą jest szukanie branżowych rozwiązań takich jak nasion od producenta http://syngenta.pl/uprawy/zboza/pszenica-ozima/galerist w przypadku branży rolniczej. JEst to najskuteczniejszy sposób rozwoju firmy.

Zgłoś nadużycie #25 24 stycznia 2019, 15:37

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Przedsiębiorcy, którzy rozbudowują firmę, bardzo często zapominają o odpowiedniej reklamie. Proponuję więc zapoznać się ze wszystkim wchodząc na stronę https://solv.pl

Zgłoś nadużycie #26 7 lutego 2019, 12:07

Lidka avatar Posty: 179 Podziękowania: 0
To, że każda firma powinna się rozwijać nie ulega wątpliwości. Jeśli przedsiębiorca chce istnieć na rynku i mieć coraz większe grono klientów to musi inwestować w rozbudowę firmy. Jeśli prowadzicie działalność związaną z przemysłem to warto co jakiś czas doposażać ją w nowoczesny sprzęt. Często na produkcji niezbędna jest profesjonalna aparatura pomiarowa. Taką aparaturę znajdziecie w ofercie firmy Industa http://industa.pl/ . Firma zajmuje się produkcją urządzeń, które pomagają w optymalizacji i kontroli procesów produkcji.

Zgłoś nadużycie #27 19 marca 2019, 21:35

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Jeśli o mnie chodzi to prowadzę od dłuższego czasu restaurację w swoim mieście i szczerze mówiąc ostatnio zdecydowałem się na ofertę ze strony https://wirtualne-spacery.pl/ , gdzie zamówiłem sobie stworzenie produktu jakim jest wirtualny spacer po moim lokalu. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, aż takiego efektu, bo nagle renoma mojej restauracji dość mocno podskoczyła i pojawili się nowi klienci, których wcześniej nie widziałem. Prawdopodobnie przekonali się do klimatu po obejrzeniu wnętrza ;)

Zgłoś nadużycie #28 8 kwietnia 2019, 20:03

Kirssteen avatar Posty: 112 Podziękowania: 0
Na pewno będziecie musieli postawić na zakup nowego sprzętu, czy też inwestycje przynajmniej w innym kierunku. Jeżeli tak jak ja działacie w branży kosmetycznej to powinniście zainteresować się ofertą od https://kazaro.pl Znajdziecie tu kompleksowe wyposażenie salonów kosmetycznych i fryzjerskich

Zgłoś nadużycie #29 9 maja 2019, 16:28

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Może trzeba będzie postawić na nowy sprzęt, nowe urządzenia do waszej firmy. To na pewno usprawni waszą codzienną pracę. Zapoznajcie się tu może z propozycjami od firmy https://www.import-maszyn.eu Znajdziecie tu bardzo duży wybór urządzeń biurowych takich jak maszyny pakujące, laminatory, gilotyny i inne

Zgłoś nadużycie #30 8 czerwca 2019, 0:13

dwarazydwa avatar Posty: 65 Podziękowania: 0
Jeśli prowadzisz firmę związaną z samochodami, domena http://porschecentrumlodz.pl/ może okazać się bardzo korzystna. Aktualnie jest dostępna na sprzedaż., Wszystkie konieczne informacje podawane są w linkach, na stronie.