Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #41 7 października 2019, 15:34

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Rozbudowując firmę warto pomyśleć o wdrożeniu nowoczesnych systemów ułatwiających zarządzanie firmą. Jeśli prowadzicie firmę produkcyjną to dobrą opcją jest wprowadzenie systemu SCADA http://salwis.pl/scada-budowa-i-zastosowanie/ . Projektowaniem oraz wdrażaniem tego systemu zajmuje się firma Salwis. To profesjonaliści, którzy pomagają w wyborze najlepszych rozwiązań dla przemysłu.

Zgłoś nadużycie #42 22 października 2019, 20:34

mervin.lubowitz avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ile wydajecie pieniędzy na rozbudowę swojej firmy?

Zgłoś nadużycie #43 30 października 2019, 19:26

tbogo tbogo awatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Przed rozbudową zadbaj o odpowiednie warunki w firmie. Mi pomogła w tym usługa https://www.lemitor.com.pl/pl/uslugi/pomiar-zanieczyszczen-powietrza . Dzięki nim wiedziałem co muszę poprawić. Sprawdzili się jak należy, a zlecenie wykonali błyskawicznie. Polecam każdemu.

Zgłoś nadużycie #44 17 listopada 2019, 16:04

emilia avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Dla właścicieli istniejących firm jest okazja by rozwinąć swój biznes o nowe produkty. Cuk proponuje przedsiębiorcom otwarcie punktu partnerskiego w którym mogą oni połączyć swoją działalność ze sprzedażą nowych produktów. https://cuk.pl/wspolpraca/punkt-partnerski

Zgłoś nadużycie #45 5 grudnia 2019, 12:11

tierr336 avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Oblicz swoją składkę za ubezpieczenie AC i OC u kilkunastu ubezpieczycieli w kilka minut. Sprawdź nasz kalkulator, wybierz i kup przez Internet odpowiednie ubezpieczenie komunikacyjne. https://ubezpieczamy-auto.pl ZAPRASZAMY

Zgłoś nadużycie #46 14 grudnia 2019, 14:33

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Nie wiem jaką firmę prowadzisz ale ostatnio mój znajomy do swojej małej restauracji dołożył możliwość dowozu takiego cateringowego jedzenia.
Zerknij sobie tu https://gastroplaneta.pl/pl/c/Catering-i-transport-zywnosci/122 jak duży wybór jest sprzętów i wszelkich pojemników.
To dobry pomysł na poszerzenie działalności bo jednak jest na to popyt :)

Zgłoś nadużycie #47 20 grudnia 2019, 22:06

halszka avatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Prowadząc firmę nie można zapomnieć o montażu wentylacji i jej regularnym czyszczeniu. Z resztą tutaj możesz poczytać jak wygląda kwestia czyszczenia: https://brawent.pl/czyszczenie-wentylacji-gorzow-wielkopolski/ , na przykładzie gorzowa :) Osobiście uważam, że pracownicy zwracają uwagę na jakość warunków pracy, zwłaszcza na jakość powietrza. W biurze spędza się sporo godzin, a nikt nie chce siedzieć w miejscu, w którym zapach jest nieprzyjemny, powietrze nie jest odpowiednio wentylowane, ani czyste.

Zgłoś nadużycie #48 4 lutego 2020, 7:58

jjusti18 avatar Posty: 296 Podziękowania: 0
Im większa firma, tym więcej towaru. A im więcej towaru, tym więcej operuje się paletami. Warto więc przeczytać sobie artykuł https://mosina.naszemiasto.pl/profesjonalne-skupy-palet-czy-skorzystanie-z-ich-o... z którego dowiecie się o profesjonalnych skupach palet. Czy warto tam dawać niepotrzebne palety?

Zgłoś nadużycie #49 4 marca 2020, 19:06

waldek avatar Posty: 53 Podziękowania: 0
Gdy firma się powiększa być może będzie konieczny inny lokal. Warto wtedy poszukać czegoś w dobrej lokalizacji. Wiem, że tutaj https://ogis.pl/o/ogloszenia/2327-lokale-i-obiekty-uzytkowe-na-sprzedaz jest sporo obiektów tefo typu na sprzedaż. Można się zapoznać z tym, jakie są najlepsze.

Zgłoś nadużycie #50 16 marca 2020, 2:49

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o branżę kosmetyczną to sprawdzi wam się taka firma http://formatkpolska.pl/ To sprawdzony producent urządzeń do medycyny estetycznej, mają szeroki asortyment, urządzenia do różnego typu zabiegów. Co ważne to rozsądne ceny urządzeń i ich wysoka jakość. Zresztą poczytajcie sobie o tej firmie. Są z Warszawy.