Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #1 4 października 2017, 17:40

Takor avatar Posty: 313 Podziękowania: 0
Zastanawiam sie nad rozbudową firmy. Szukam też do tego odpowiedniej firmy. Wstępnie udało mi się znaleźć ta oferte http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/oferta ktoś z was korzysta z ich pomocy ?

Zgłoś nadużycie #2 24 października 2017, 9:45

bili avatar Posty: 119 Podziękowania: 0
Widzę, że podałeś adres do firmy stawiającej hale stalowe, z tej samej branży możesz sprawdzić też ofertę firmy Frisomat, która oprócz zwykłych hal stawia też na przykład chłodnie: http://www.frisomat.pl/Zastosowania/Ch%C5%82odnictwo.aspx

Zgłoś nadużycie #3 20 stycznia 2018, 17:50

holeczka avatar Posty: 162 Podziękowania: 0
Przy większej firmie trzeba odpowiednio zaplanować reklamę żeby klientów było pod dostatkiem. Macie może coś w stylu takich gadżetów u siebie http://www.izisport.pl/produkty.html ? to na prawdę dobry sposób na wyrobienie sobie dobrej opini

Zgłoś nadużycie #4 15 marca 2018, 13:35

mpire avatar Posty: 335 Podziękowania: 0
Chcesz rozbudować firmę przy pomocy konstrukcji stalowych? Możesz skorzystać z oferty firmy http://www.metaltech.pl/ która działa na rynku od 30 lat! Ma w tym niemałe doświadczenie. Zaletą konstrukcji stalowych jest fakt, że szybko je się rozbudowuje, są tanie i w każdej chwili można je przenieść.

Zgłoś nadużycie #5 16 kwietnia 2018, 17:44

Brayank9 avatar Posty: 53 Podziękowania: 0
Może zdecydowanie się na otwarcie się na nowe rynki będzie bardzo dobrym sposobem na rozbudowę firmy. My właśnie mamy teraz takie plany i już znaleźliśmy paru ciekawych zagranicznych klientów. Od razu znaleźliśmy też namiar na biuro tłumaczeń https://euro-tlumaczenia.pl Na pewno się przyda przy umowach

Zgłoś nadużycie #6 28 kwietnia 2018, 20:41

nosleep avatar Posty: 211 Podziękowania: 1
Rozbudowa firmy to przede wszystkim inwestycja w nowy sprzęt. My ostatnio powiększyliśmy magazyn i niezbędnym było zamontowanie windy towarowej. Wybraliśmy windę Geda https://www.geda24.pl/winda-towarowa-300z-boiler-hoist-30m , gdyż to sprawdzony producent wind i dźwigów. Winda ta może przenieść ładunek o wadze około 300 kg. Winda ta jest prosta w obsłudze i montażu.

Zgłoś nadużycie #7 8 czerwca 2018, 19:14

mayczak avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
decydując się na taką rozbudowę dobrze jest wykorzystać przy tym konstrukcje stalowe, które są lekkie i bardzo wytrzymałe :) dużą ich zaletą jest również to, że w porównaniu do konstrukcji murowanych są przede wszystkim tańsze. Spore doświadczenie w ich projektowaniu, produkcji i montażu ma firma Commercecon. Zleciłem jej budowę hali stalowej i spisała się na medal!

Zgłoś nadużycie #8 1 sierpnia 2018, 19:13

emilka8767 avatar Posty: 218 Podziękowania: 0
Jeśli rozbudowujecie firmę pod kątem np. magazynu, to polecam już teraz sprawdzić sobie stronę http://warlux.pl/ Jest to strona producenta okien oddymiających, klap dymowych i pasm świetlnych. Któraś z tych opcji na dach Twojego magazynu na pewno będzie konieczna. Warto więc już teraz się rozejrzeć, aby potem nie szukać na szybko.

Zgłoś nadużycie #9 20 sierpnia 2018, 22:19

nellon avatar Posty: 316 Podziękowania: 2
W tym celu wykorzystaj usługi https://solv.pl/uslugi/ oni jak mało kto znają się na marketingu internetowym, ja nigdy nie boję się zlecać im projektów, bo wiem, że zrobią to po prostu dobrze.

Zgłoś nadużycie #10 26 października 2018, 20:14

Pamela020 avatar Posty: 80 Podziękowania: 0
A jaki dokładnie rozwój masz na myśli? Rozważałeś może taka operacje jak fuzje firm (http://www.glc.pl/audyt)? TO jest dość radykalny, ale często opłacalny krok. W ten sposób można znacząco zwiększyć potencjał swojej firmy i rozbudować jej działalność. Można skorzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą Wam przebyć najtrudniejszy formalny etap dokumentacyjny.