Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #1 5 kwietnia 2017, 8:58

Hyra avatar Posty: 284 Podziękowania: 1
Zastanawiam sie nad rozbudową firmy. Szukam też do tego odpowiedniej firmy. Wstępnie udało mi się znaleźć tą http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/oferta ktoś z was korzysta z ich pomocy ?

Zgłoś nadużycie #2 18 lipca 2017, 11:22

bili avatar Posty: 61 Podziękowania: 0
Jeżeli w grę wchodzą konstrukcje stalowe typu hale magazynowe, produkcyjne, hale chłodnicze to zobacz stronę firmy http://www.frisomat.pl/Strona-g%C5%82%C3%B3wna.aspx można tam zamówić bezpłatną wycenę budowy hali.

Zgłoś nadużycie #3 30 listopada 2017, 17:50

Takor avatar Posty: 269 Podziękowania: 0
Coraz wiecej firm decyduje się na stawianie hal bo to dla nich bardziej opłacalne niż sam wynajem. Jeżeli Ty też decydujesz sie na coś takiego to zgłoś się do takich specjalistów jak http://zarzycki-konstrukcje.pl/hale-stalowe/ . Myślę, że na pewno będa w stanie Ci pomoc.

Zgłoś nadużycie #4 Wczoraj, 13:14

Magazynowa avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Warto pamiętać, że po postawieniu konstrukcji stalowych przy regularnym użytkowaniu ważne jest, aby sprawdzać stan konstrukcji. Osobiście od lat korzystam z usług NDT Górka > http://ndtgorka.com.pl/ i muszę przyznać, że są niezastąpieni. Jeśli ktoś szuka firmy stałej do współpracy, to polecam właśnie ich.