Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #1 5 kwietnia 2017, 8:58

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Zastanawiam sie nad rozbudową firmy. Szukam też do tego odpowiedniej firmy. Wstępnie udało mi się znaleźć tą http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/oferta ktoś z was korzysta z ich pomocy ?

Zgłoś nadużycie #2 18 lipca 2017, 11:22

bili avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Jeżeli w grę wchodzą konstrukcje stalowe typu hale magazynowe, produkcyjne, hale chłodnicze to zobacz stronę firmy http://www.frisomat.pl/Strona-g%C5%82%C3%B3wna.aspx można tam zamówić bezpłatną wycenę budowy hali.

Zgłoś nadużycie #3 30 listopada 2017, 17:50

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Coraz wiecej firm decyduje się na stawianie hal bo to dla nich bardziej opłacalne niż sam wynajem. Jeżeli Ty też decydujesz sie na coś takiego to zgłoś się do takich specjalistów jak http://zarzycki-konstrukcje.pl/hale-stalowe/ . Myślę, że na pewno będa w stanie Ci pomoc.

Zgłoś nadużycie #4 18 stycznia 2018, 13:14

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Warto pamiętać, że po postawieniu konstrukcji stalowych przy regularnym użytkowaniu ważne jest, aby sprawdzać stan konstrukcji. Osobiście od lat korzystam z usług NDT Górka > http://ndtgorka.com.pl/ i muszę przyznać, że są niezastąpieni. Jeśli ktoś szuka firmy stałej do współpracy, to polecam właśnie ich.

Zgłoś nadużycie #5 20 stycznia 2018, 17:47

holeczka avatar Posty: 174 Podziękowania: 0
Jak chcesz powiększać biznes to automatycznie pomyśl o tym jak go dalej reklamować, przyda się jakaś fajna kampania, albo takie gadżety reklamowe - http://www.izisport.pl/produkty.html

Zgłoś nadużycie #6 21 lutego 2018, 11:04

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Najlepiej postawić jedną halę produkcyjno-magazynową, taka inwestycja jest ekonomicznym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorstwa, które rozwija swoją działalność. Można też przystosować istniejącą już halę na taką właśnie. Warto się zgłosić do firmy Commercecon, oni projektują i tworzą z dużym powodzeniem obiekty odporne na niesprzyjające czynniki atmosferyczne, wyizolowane termicznie i akustycznie.

Zgłoś nadużycie #7 23 lutego 2018, 12:18

martak avatar Posty: 407 Podziękowania: 0
Jeśli zastanawiasz się nad rozbudową firmy to zastanów się też nad certyfikacją ISO. Taki certyfikat znacznie podnosi prestiż firmy. Ma też wiele innych zalet, o których warto poczytać. Odsyłam więc do oferty firmy doradczej: http://www.adees.net/ .

Zgłoś nadużycie #8 25 lutego 2018, 22:31

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Na jakich konstrukcjach bazuje Twoja firma? Jeśli na stalowych, nie powinieneś mieć problemu z jej rozbudową. Na rynku nie brakuje firm, które się w tym specjalizują. Jedną z nich jest http://www.metaltech.pl/ :-) .

Zgłoś nadużycie #9 6 marca 2018, 11:24

WitkaMa avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Wasza firma sie rozwija? Może oprócz rozbudowy zaplecza itp. warto także postawić na ciekawy systemy informatyczne dla firm, popchną waszą firmę wraz z duchem czasu. Takie propozycje od https://nav24.pl/microsoft-dynamics-nav-2/ to świetna opcja jeżeli chodzi o optymalizacje sprzedaży, zakupów, ogólnie logistyki i zarządzania zasobami w firmie. Warto coś o tym trochę przynajmniej poczytać

Zgłoś nadużycie #10 6 marca 2018, 12:21

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Ja do tej pory prowadziłem jednoosobową DG ale teraz rozważam założenie spółki zoo. Ponoć jest z tym trochę zabiegów i sporo się czeka więc zastanawiam się nad kupnem gotowej spółki https://yourtax.pl/gotowe-spolki-z-o-o/ . To chyba najkorzystniejsze rozwiązanie w sytuacji, kiedy zależy na czasie.