Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #91 26 kwietnia 2019, 9:37

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Prowadzenie własnej firmy wiąże się z koniecznością jej ciągłego rozwoju. Dla firm, które mają magazyny bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie a także oprogramowanie wspomagające zarządzanie magazynem. Nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia magazynów oferuje firma Data Consult. U nich można zamówić wózki systemowe https://dataconsult.pl/wozki-systemowe , szafy automatyczne, regały przesuwne a także specjalistyczne programy służące do obsługi i zarządzania magazynem.

Zgłoś nadużycie #92 27 kwietnia 2019, 17:57

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Jest wiele sposobów na rozbudowę firmy, na pewno warto będzie skorzystać z pomocy firmy consultingowej http://www.conquest.pl/ która może Ci naświetlić różne strefy biznesowe, podpowiedzieć w co iść a czego lepiej nie ruszać. Jest to świetne rozwiązanie z którego korzysta bardzo dużo przedsiębiorców.

Zgłoś nadużycie #93 18 maja 2019, 14:31

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Zerknij sobie tu https://www.system-smart.pl/
może to też będzie odpowiednim rozwiązaniem dla Twojej firmy. Generalnie warto szukać możliwości usprawnienia firmy i cieszyć się z tego, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeśli firma się rozwija to trzeba tylko z tego korzystać.

Zgłoś nadużycie #94 22 maja 2019, 14:23

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Zgłoś się do agencji https://solv.pl/strony-internetowe/ tworzenie stron internetowych nie jest dla nich obce, a firma na tym zyska i się rozbuduje dzięki nowym klientom

Zgłoś nadużycie #95 28 maja 2019, 9:03

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Ochrona przeciwpożarowa w firmie to nie wszystko. Ważna jest także dokumentacja przeciwpożarowa. W tym celu sprawdź ofertę https://safetymark.pl/dokumentacja/instrukcja-bezpieczenstwa-pozarowego/ Taka instrukcja bezpieczeństwa pożarowego to coś, w co powinien zainwestować każdy pracodawca. Mam nadzieję, ze się ze mną zgadzacie w tej kwesti.

Zgłoś nadużycie #96 18 czerwca 2019, 16:32

bierendaa avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Rozbudowa firmy wiąże się oczywiście z odpowiednimi inwestycjami. Będziecie musieli przeznaczyć trochę pieniędzy na to. Zainteresujcie się tu też dlatego ofertą od https://www.import-maszyn.eu W tym sklepie internetowym znajdziecie urządzenia biurowe w dobrych cenach. Proponują tu niszczarki, liczarki, gilotyny i inne.

Zgłoś nadużycie #97 26 czerwca 2019, 23:06

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
No dobra, częściowo się zgadzam z tym co zostało już tutaj wcześniej napisane, ale zwracam uwagę, że zapomnieliście o jednej rzeczy wspomnieć kochani... Mianowicie mam tutaj na myśli branżę w której działacie. Bo wiecie, całkiem inaczej jest rozwijać piekarnię, jeszcze inaczej kopalnie węgla kamiennego, a już rozwój i rozbudowa sklepu internetowego to jest jeszcze inna bajka :) Akurat w tym ostatnim temacie mogę się trochę więcej wypowiedzieć, bo właśnie tym zajmuję się zawodowo. Całkiem nieźle mi to wychodzi, ale muszę wam powiedzieć, że bez rzetelnych partnerów biznesowych ciężko jest przetrwać na tym rynku. Zresztą, ostatnio zaczęliśmy współpracę z firmą FeedInk (tak, tą ze strony https://feedink.com/pl/features/ o której już wcześniej przy okazji podobnej dyskusji wspominałam) w zakresie tworzenia plików produktowych dopasowanych do wszystkich naszych zintegrowanych partnerów i powiem Wam, że właśnie takie działania pomogły mi zbudować naprawdę liczącą się na rynku modowym markę online.

Zgłoś nadużycie #98 2 lipca 2019, 13:43

zare321 avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Co sądzicie o rozbudowie?

Zgłoś nadużycie #99 9 lipca 2019, 9:55

Asiczek avatar Posty: 470 Podziękowania: 2
Pamiętajcie o tym, żeby w swojej firmie zadbać o ochronę własności intelektualnej: http://naszwroclaw.net/uslugi/ochrona-wlasnosci-intelektualnej-w-firmie/ . Zwłaszcza, jeśli planujecie ją rozwijać - z tym pewnie wiążą się nowe projekty, pomysły, gotowe rozwiązania, których warto strzec.

Zgłoś nadużycie #100 15 lipca 2019, 14:13

Daffne Daffne awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ja ostatnio zaczęłam nawet korzystać z czytników kodów qr https://mobileclick.pl/powstal-bezpieczny-skaner-kodow-qr/ przyśpiesza to czas mojej pracy i wszystko stało się prostsze. Kaspersky QR Scanner jest bezpłatną aplikacją przeznaczoną dla systemów Apple iOS oraz Google Android. Program opiera się na następującym podejściu: skanuj – sprawdź – otwórz.