Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #121 29 listopada 2019, 18:32

Pokrzywa avatar Posty: 225 Podziękowania: 0
Żeby tak spokojnie się rozbudować, czy wprowadzić innowacje, nie biorąc kredytów, trzeba by w firmie poczynić oszczędności. Może zaproponujecie co można najlepiej zrobić, by móc wprowadzić system BMS https://fmsol.pl/serwis-automatyki-budynkowej , czyli system automatyki budynkowej. Nie ukrywam, że tanie to nie jest.

Zgłoś nadużycie #122 6 grudnia 2019, 13:19

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
rozwijając firmę należy pamiętać także o kwestiach prawnych. Im większa firma, tym więcej tego jest. I tutaj według mnie najlepiej jakby wkroczyła kancelaria, która już stricte specjalizuje się w prawie spółek, handlowym, gospodarczym… tak jak to ma w ofercie Kancelaria GESSEL https://gessel.pl/ Czy przy zawieraniu jakiś umów, czy przy fuzji bądź reprezentowaniem w sprawach sądowych – można na nich liczyć.

Zgłoś nadużycie #123 8 grudnia 2019, 10:06

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Zwiększając rozmiary firmy, należy również pamiętać o tym, by mieć kontakt do odpowiednich fachowców, aby w każdym możliwym momencie, w razie awarii mogła przybyć pomoc z naprawą. Dlatego właśnie ja postawiłem na outsourcing it gliwice http://www.delkomtech.pl/opieka-informatyczna/ i mam zapewnioną opiekę informatyczną w mojej firmie.

Zgłoś nadużycie #124 11 grudnia 2019, 12:59

Daro22 avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Większa firma to i więcej towaru. Jeśli potrzebujesz chwilowo sprawdzonego i bezpiecznego miejsca na składowanie produktów lub maszyn, koniecznie sprawdź ofertę http://parkingbalice24.pl/ Ja sam korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Mają ogromne magazyny lub garaż, jak wolisz. Zawsze znajdą coś, co cię zadowoli. Mają świetne podejście do klienta, a ich magazyny znajdują się na strzeżonym parkingu, objętym monitoringiem. Same budynki są solidne także nie musisz się bać o składowany materiał. Polecam serdecznie :)

Zgłoś nadużycie #125 16 grudnia 2019, 14:13

tbogo tbogo awatar Posty: 22 Podziękowania: 0
A czy taka smycz reklamowa http://regalo.pl/kategoria-produktu/biuro/smycze-i-identyfikatory/ będzie dobrym rozwiązaniem reklamowym firmy? Nie znam się na tym, a muszę wybrać coś sprawdzonego. Jeżeli macie jakieś dobre opinie na temat tego sklepu to podzielcie się nimi.

Zgłoś nadużycie #126 19 grudnia 2019, 15:59

przedsiebiorca avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jesli zależy Wam na rozwoju firmy, wypróbujcie system HRM. To program IT, który pozwala na automatyzację działań związanych z ewidencją, rozliczaniem i planowaniem czasu pracy.

Zgłoś nadużycie #127 2 stycznia 2020, 1:31

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
A jak do biura będziecie potrzebowali zamienników i artykułów biurowych to polecam https://dobretonery.pl/ jakość idzie w parze z ceną, a do tego wszystkiego bardzo szybko realizują i dbają o sprawne dostarczenie zamówienia więc nie ma żadnych przestojów w pracy.

Zgłoś nadużycie #128 5 stycznia 2020, 9:51

adela104 avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Przy rozbudowywaniu firmy, warto zadbać o jej wizerunek zewnętrzny. Może po zakończeniu rozbudowy zorganizować jakieś dni otwarte lub festyn, targi, itp. - to wzmocni markę. Warto też pamiętać o zewnętrznych elementach - np. flagi, neony, banery, itp. Polecam zajrzeć na https://www.retio.pl - mają wiele różnych produktów niezbędnych do odpowiedniej reklamy.

Zgłoś nadużycie #129 7 stycznia 2020, 8:10

polanka avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
W firmie warto jest moim zdaniem pomyśleć o rozwiązaniu jakim jest telefon stacjonarny https://www.upc.pl/telefon/poznaj/ . Wszyscy teraz bawią sie w te komórki, oczywiście nie mówię że to źle ale zawsze też warto mieć jakąś inną formą kontaktu

Zgłoś nadużycie #130 8 stycznia 2020, 20:29

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
W moim skromnym mniemaniu, jeżeli chodzi o system ERP, to warto sprawdzić sobie niezwykle wydajne rozwiązania tej firmy: https://sellintegro.pl/13-comarch-optima. Mają naprawdę bardzo ciekawe oprogramowanie, które pozwala usprawnić działanie całej firmy. Naprawdę polecam sprawdzić każdemu, bo warto. Zaoszczędza sporo czasu.