Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #131 11 stycznia 2020, 12:49

emilia avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Jest okazja rozwinąć biznes z Cuk, który proponuje otwarcie placówki partnerskiej. W takiej placówce możesz prowadzić dotychczasową działalność i sprzedawać zupełnie nowe produkty z branży ubezpieczeniowej. https://cuk.pl/wspolpraca/punkt-partnerski

Zgłoś nadużycie #132 16 stycznia 2020, 12:59

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
Skoro planujecie rozbudowę firmy, to zapewne będziecie szukać nowych pracowników. Gdybyście rozważali opcję zatrudnienia obcokrajowców, to w artykule na tej stronie http://spotkajbiznes.pl/jak-zatrudnic-cudzoziemca-wskazowki-dla-pracodawcow/ znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje w tym zakresie.

Zgłoś nadużycie #133 19 stycznia 2020, 19:43

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Z tego co sie orientuję, CUK to farnczyza. Czy to się opłaca prowadzić taki punkt?Zwykle na franczyzach zarabiają tylko franczyzodawcy ...

Zgłoś nadużycie #134 28 stycznia 2020, 15:52

Admantonio01 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Rozbudowa firmy to i często nowe budynki przemysłowe. Szczególnie ważne jest wtedy zapewnienie odpowiedniego naświetlenia w pomieszczeniu. Polecam do tego celu wyłazy dachowe (np. takie, jak tu: https://bit.ly/36vkOpj) :)

Zgłoś nadużycie #135 5 lutego 2020, 17:53

stye avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Ja po prostu poszerzyłem zakres swoich usług, a to wszystko dzięki okablowaniu strukturalnemu firmy Siemon. Takie rozwiązanie jest naprawdę najwyższej jakości, zawsze zdecydowanie wykraczające poza aktualnie obowiązujące standardy i wymagania. To zrobiłam nam firma S-CABLING https://s-cabling.pl/, która faktycznie jest ekspertem w dziedzinie technologii sieciowych, polecam ich bardzo.

Zgłoś nadużycie #136 6 lutego 2020, 10:58

mirkla avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
Mój mąż zainwestował we własne aplikacje na google VR, prowadzi firmę, która ma studio VR i właśnie tworzą często własne aplikacje, a raczej mają pomysł i zlecają wykonanie aplikacji przez LAB6 https://www.lab6.biz/#. Oni potrafią zrobić wszystko, są mega uzdolnieni i cenowo współpraca z nimi bardzo się opłaca, polecamy.

Zgłoś nadużycie #137 6 lutego 2020, 21:48

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
U nas rozbudowa zaczęła się od restrukturyzacji firmy, w czym pomogła nam kancelaria ekonomiczno-prawna DORADCA z Warszawy https://www.doradca.mail.pl/oferta/restrukturyzacja-przedsiebiorstw. Oni mają doświadczenie w tym zakresie i przy ich pomocy udało się nam uzyskać optimum zysków, jestem im bardzo wdzięczna, polecam.

Zgłoś nadużycie #138 13 lutego 2020, 12:37

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Każdy przedsiębiorca dochodzi do takiego momentu w którym chce nieco firmę rozbudować. Wtedy przydadzą się mu miejsca takie jak te https://innovationsoftware.pl/sklepy-internetowe/ koniecznie sobie zobacz w jaki sposób możesz rozwijać swoją firmę no i jakie masz możliwości.
A tych jest naprawdę sporo :)

Zgłoś nadużycie #139 19 lutego 2020, 21:08

Artas.Meg avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
Witam. Warto uczynić naszą firmę miejscem bezpiecznym dla pracowników poprzez zachowanie standardów BHP oraz zakup sprzętu do pierwszej pomocy, który znajdziecie tutaj https://aedmax24.pl . Defibrylatory, jakie znajdziecie na tej stronie są lekkie, poręczne i jakościowe, dzięki czemu można użyć je błyskawicznie w chwili, kiedy będą potrzebne. Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #140 21 lutego 2020, 11:25

Arkadiusz1 avatar Posty: 203 Podziękowania: 1
Jasne, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej zorganizować kwestie związane z inwestowaniem w rozwój biznesu. Najlepiej zajrzyjcie do https://bulkon.pl/oferta/stoly-monterskie/ i przekonajcie się, w jaki sposób tego typu rozwiązania mogą okazać się pomocne w Waszym biznesie. To istotna rzecz, nie bagatelizujcie tego.