Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #151 26 marca 2020, 12:08

alok565 avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Jeśli pracujecie w branży sprzedażowej i zastanawiacie się jak zwiększyć obroty oraz zamykać z sukcesem więcej transakcji, polecam wam zajrzeć do tego artykułu https://www.cludo.pl/pytania-otwarte-czy-zamkniete/ . Na pewno znajdziecie tu sporo porad, które będa warte wykorzystania

Zgłoś nadużycie #152 30 marca 2020, 13:18

vorrun avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
A co sądzicie o takiej formie reklamowania firmy jak pozycjonowanie? Trochę czytałem ofertę agencji https://www.extraseo.pl/pozycjonowanie-bedzin.html która jest z moich okolic i wydaje mi się, że będę chciał skorzystać tylko jeszcze chcę dopytać ile powinno kosztować pozycjonowanie takie w granicach rozsądku?

Zgłoś nadużycie #153 7 kwietnia 2020, 11:27

Asiczek avatar Posty: 470 Podziękowania: 2
Dobrym pomysłem na rozwój firmy może być znalezienie partnera biznesowego. Jakie są z tego korzyści, przedstawiono na http://firmainfo.pl/zasady-wspolpracy-biznesowej-co-trzeba-wiedziec-kiedy-szukas... . Myślę, że ten artykuł może być dla was całkiem dobrą inspiracją do działania.

Zgłoś nadużycie #154 10 kwietnia 2020, 11:09

firt avatar Posty: 40 Podziękowania: 0
Też zdecydowaliśmy się na rozbudowę firmy, a w związku z tym mieliśmy więcej sprzętu, produktów, pracowników, miejsca, ale też i lepszej ochrony firmy. Dlatego poszerzyliśmy nasza ochronę elektroniczna o instalację systemów CCTV, którą zajęła się u nas agencja ochrony GOT z Warszawy https://ochrona-got.pl/ochrona-elektroniczna/cctv-instalacje. Poszło im bardzo sprawnie, pracują za korzystną cenę, a systemy przez nich zainstalowane działają bez problemu, polecam.

Zgłoś nadużycie #155 17 kwietnia 2020, 10:47

marilka avatar Posty: 23 Podziękowania: 0
U nas rozbudowa związana była także z przeprowadzką i kupnem nowych sprzętów i standów kartonowych oraz displaye, którymi ponownie zajął się producent Oficyna 97 https://oficyna97.pl/. Oni robią bardzo dobre jakościowo kartonowe stojaki z dokładnie takimi nadrukami jak chcemy. kolory są żywe, wszystko wygląda idealnie, są rzetelni, polecam.

Zgłoś nadużycie #156 17 kwietnia 2020, 14:14

wirer avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Na pewno przyda się też dobra kasa fiskalna :) . My naszą kupiliśmy z firmy Kamex https://kamex24.pl/oferta.html i bardzo ją polecam. Oprogramowanie działa niezawodnie, nic się nie zacina, do tego kasa i terminal działają super, nie mamy na co narzekać, polecam serdecznie.

Zgłoś nadużycie #157 17 kwietnia 2020, 19:02

darria avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
U nas w rozbudowę wliczało się również stworzenie, a raczej zaadaptowanie aplikacji mobilnej, którą stworzyła dla nas firma FMCode Warszawa http://fmcode.pl/. Oni świetnie wiedzą jak zaprojektować i wdrożyć taką aplikację, a dla nas ona była kluczowym elementem rozbudowy. Spisali się super, cenowo też wyszło opłacalnie, zdecydowanie ich polecam.

Zgłoś nadużycie #158 18 kwietnia 2020, 14:35

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Chciałam powiekszyć zespół prcowniczy i intensywniej reklamowac swoje usługi, ale obecna sytuacja zamroziła wszystkie moje plany. A jak wy radzicie sobie obecnie?

Zgłoś nadużycie #159 18 kwietnia 2020, 16:56

JaclynTalb JaclynTalb awatar Posty: 60 Podziękowania: 0
Przy prowadzeniu biznesu możesz również otrzymać sporo zniżek na paliwo. Osobiście mogę polecić Ci tą stronę, gdzie możesz wyrobić nawet swoją kartę paliwową https://www.flotex.pl/ . Sam korzystam z ich oferty i muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony! Naprawdę warto, polecam!

Zgłoś nadużycie #160 19 kwietnia 2020, 18:15

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Rozbudowę firmy powinno się zaczynać, dopiero gdy na obecnym poziomie jest się do granic możliwości rozwiniętym. Nie widzę sensu wykonywania poważnych zmian w firmie, jak nawet takie podstawy jak nowoczesne kasy fiskalne online nie są spełniane. Zadbaj wpierw o to, by Twoja firma stała na najwyższym możliwym poziomie, a dopiero wtedy podejmuj bardziej radykalne kroki. Wracając do kas, to ciekawą i tanią ofertę na nie znajdziesz w https://netvet.pl/