Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #161 23 kwietnia 2020, 15:39

JaclynTalb JaclynTalb awatar Posty: 60 Podziękowania: 0
Jeżeli planujesz rozbudowę swojej firmy to zdecydowanie warto zaopatrzyć się w wodę z tej firmy http://www.aquamo.com.pl/ . Posiadają oni dystrybutory filtrujące wodę, które na pewno przydadzą się również w Twoim budynku. Twoi pracownicy na pewno podziękują Ci za zdrową wodę. Sam korzystam z ich usług i muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczony! Nie spodziewałem się tak profesjonalnej obsługi. Polecam!

Zgłoś nadużycie #162 24 kwietnia 2020, 13:13

jermaine20 jermaine20 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Uważam, że powinieneś również skorzystać z pomocy firmy SEO.

Zgłoś nadużycie #163 27 kwietnia 2020, 11:54

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Rozbudowa firmy nie będzie możliwa, jeśli nie mamy klientów. A aby ich zdobyć bardzo ważne jest nasze nastawienie i obsługa na najwyższym poziomie. Polecam zerknąć na stronę https://www.cludo.pl/pytania-otwarte-czy-zamkniete/ gdzie znajdziecie rzeczowe porady na temat tego, jak odpowiednio i skutecznie rozmawiać z klientami.

Zgłoś nadużycie #164 6 maja 2020, 9:38

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Ja ostatnio trafiłam na https://www.ccontrols.net/pl/produkty/oprogramowanie/altium-designer/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tej firmy. Bardzio zainteresowało mnie ich oprogramowanie do projektowania elektroniki. Dzięki niemu mogłabym wskoczyć ze swoim biznesem na wyższy poziom.

Zgłoś nadużycie #165 30 czerwca 2020, 17:11

jjusti18 avatar Posty: 318 Podziękowania: 0
Tak naprawdę w biznesie trzeba naprawdę dużo rzeczy przypilnować, nie tylko dochodów, czy produkcja idzie zgodnie z ustaleniami. Pod nas też podlegają różni pracownicy, a niektóre prace takie jak przeładunek czy transport do danego punktu trzeba czasami zlecić zewnętrznym firmom takim jak http://ejko.com.pl/ . Także to wszystko dopilnować wiąże się z ogromną odpowiedzialnością.

Zgłoś nadużycie #166 25 lipca 2020, 11:45

karolmis12 avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
Prowadzę własną działalnośc od dawna i ostatnio natrafiłem na bardzo interesującą porade - https://www.cludo.pl/test-gallupa-czyli-co-pracodawcy-chca-wiedziec-o-naszych-ta... . Sporo słyszałem o teście Gallupa, przetestuje w mojej firmie.

Zgłoś nadużycie #167 1 września 2020, 9:18

dwarazydwa avatar Posty: 80 Podziękowania: 0
Zadbaj o swój biznes i stały dopływ klientów dzięki https://tuoglos.pl/ :) to portal z ogłoszeniami, który pozwoli na działania w obszarze marketingowym. Dzięki niemu możesz dotrzeć nawet do mieszkańców najodleglejszych miast w Polsce! Postaw zatem na rozwiązania bardzo konkretne i świadome i działaj jeszcze prężniej i pewniej. U nich dostępnych jest 100 miast w całym kraju.