Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #21 21 czerwca 2018, 17:29

celia.celia84 avatar Posty: 126 Podziękowania: 0
Każdy chce żeby jego firma odpowiednio sie rozwijała i żeby móc ją w pewnym momencie rozbudować i jeszcze bardziej zwiększyć jej zasięg. W tym celu bardzo często są wybierane takie rozwiązania jak fuzje firm - http://www.glc.pl/fuzje-i-przejecia/ Dzięki temu biznes się kręci i rozwija we właściwym kierunku. Warto rozważyć taki krok bo to może bardzo przyspieszyć i ułatwić rozwój.

Zgłoś nadużycie #22 27 czerwca 2018, 19:30

Cynamonek avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
A to ja mam jeszcze jedno pytanie - skoro rozważasz halę, to czy zastanawiałeś się nad infrastrukturą wokół samej hali? Mówię chociażby o tak prozaicznej sprawie jak parking. Jeżeli tak, to polecam się mocniej zainteresować montażem instalacji odwadniającej klasy B125. A z resztą, co ja będę się mądrzył - poczytaj sobie tutaj: https://prosale.com.pl/odwodnienie-liniowe-parkingu-montaz/

Zgłoś nadużycie #23 29 czerwca 2018, 13:06

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Rozbudowa firmy to nie tylko kupno budynków czy maszyn ale także także wyposażanie firmy w nowoczesne aplikacje czy systemy ułatwiające pracę. Jeśli prowadzicie salon kosmetyczny czy zakład fryzjerski to warto zdecydować się na nowoczesny system zapisów wizyt klientów - mam tu na myśli możliwość umawiania się na termin przez internet. Zerknijcie na aplikację https://www.gabi.net.pl/ - to prosta i przejrzysta aplikacja, dzięki której klienci mogą umówić wizytę a Wy macie podgląd na ilość klientów umówionych danego dnia. Aplikację możecie przetestować za darmo przez 21 dni.

Zgłoś nadużycie #24 30 czerwca 2018, 14:53

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Sporo rozmyślałem nad rozbudową swojej firmy, ponieważ wiązało się to z wybudowaniem magazynów. Po przeliczeniu kosztów i zysków zdecydowałem się na ten krok. Najwięcej czasu rozmyślałem chyba nad wyborem i rodzajem bramy, tak by była ona dopasowana do moich potrzeb. W ostateczności zdecydowałem się na bramę segmentową z montażem od http://wingdoor.pl/

Zgłoś nadużycie #25 9 lipca 2018, 18:24

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Myślę, że podstawą każdej firmy są pracownicy. Ja, zastanawiam się nad tym, czy nie zdecydować się na zatrudnienie pracowników z Ukrainy. Jedną z firm, która rekrutuje pracowników z Ukrainy jest http://www.pracowici.pl/pracownicy-ukrainy-zatrudnienie-cudzoziemca/ - na jej stronie internetowej dokładnie opisano, jakie formalności należy spełnić, aby pracowników z Ukrainy móc zatrudnić.

Zgłoś nadużycie #26 11 lipca 2018, 9:26

Mimichaska avatar Posty: 199 Podziękowania: 0
U mnie też się małe zmiany szykuja :) planujemy wprowadzenie nowych produktow do naszej piekarni i w związku z tym nowy sprzęt będzie niezbędny. Znalazłam już hurtownie http://savpol.pl z takimi rzeczami właśnie do piekarni i cukierni. Mam nadzieje że klienci będą zadowoleni ze zmian

Zgłoś nadużycie #27 15 lipca 2018, 12:31

Renata_88 avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Aby rozbudować firmę to w pierwszej kolejności trzeba zdobyć nowych klientów. Nie jest to łatwe zadanie ale od czego mamy firmy marketingowe ? Ostatnio zapoznałam się z ofertą Berkano > http://www.berkano.pl/ który zajmuje się projektowaniem i produkcją materiałów POS. Osobiście zastanawiam się aby wykorzystać ich do stworzenie stoiska targowe aby przyciągnąć uwagę ludzi. A wy co myślicie o takim pomyśle ?

Zgłoś nadużycie #28 28 lipca 2018, 20:02

jjusti18 avatar Posty: 379 Podziękowania: 0
Super, że tak dobrze Ci idzie, że aktualnie myślisz o rozbudowie firmy. A może chciałbyś się dowiedzieć jak operować elektronicznym obiegiem dokumentów i jego archiwizacją? Jak działają różne narzędzia informatyczne, które są przydatne dla firm? Właśnie wybieram się niedługo na taki warsztat [url]http://www.primesoft.pl/pl/o-nas/aktualności/konfiguruj-samodzielnie-system-workflow-czyli-kolejna-edycja-warsztatów[/url] . Myślę, że i tobie się przyda.

Zgłoś nadużycie #29 1 sierpnia 2018, 10:28

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Jeżeli myślisz, o rozbudowie firmy, to koniecznie poczytaj https://itaxi.pl/biznes/taxi-gdynia/ - takie usługi są bardzo przydatne w większych firmach :) Często pracownicy muszą gdzieś szybko dojechać, a taksóka jest tu najszybsza.

Zgłoś nadużycie #30 1 sierpnia 2018, 11:47

emilka8767 avatar Posty: 377 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o rozbudowę firmy, to my decydujemy się na dobudowanie hali magazynowej. Z tym, że w tym przypadku zdecydujemy się na świetliki, bo teraz ich nie mamy, a wiem, że robią sporą różnicę. Wstępnie wybraliśmy świetliki produkowane przez tą firmę http://warlux.pl/produkty/swietliki-i-pasma-swietlne-icopal-awak/ i mamy nadzieję, że będzie to świetny wybór.