Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #31 12 sierpnia 2018, 13:25

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Bez problemu znajdziesz sporo informacji na ten temat w artykułach, które zamieszczane są na http://www.humanuniversity.pl/praca-agent-nieruchomosci/ ten blog jest bardzo przydatny w sprawach finansowych, jak i studiów.

Zgłoś nadużycie #32 14 sierpnia 2018, 19:12

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Własny biznes to często duże wyzwanie, na samym początku poczytaj trochę o prowadzeniu własnego biznesu, możesz to zrobić na stronie http://www.humanuniversity.pl/praca-agent-nieruchomosci/ wtedy będzie Ci łatwiej podjąć taką decyzję.

Zgłoś nadużycie #33 19 sierpnia 2018, 9:10

Pokrzywa avatar Posty: 225 Podziękowania: 0
Może rozbudowa firmy poprzez fuzje albo przejęcie firmy? Ze znalezieniem chetnych nie powinno być problemu. Natomiast jesli chodzi o zorganizowanie tego skomplikowanego procesu poprosiłabym juz specjalistów. Na przykład bardzo rzetelna Firmę GLC http://www.glc.pl/fuzje-i-przejecia/

Zgłoś nadużycie #34 21 sierpnia 2018, 10:43

emilka8767 avatar Posty: 377 Podziękowania: 0
Myślę, że bardzo fajnym pomysłem na rozbudowę firmy będzie hala magazynowa. Postawieniem takiej hali zajmuje się między innymi firma http://www.gaj-stal.com/oferta/hale-magazynowe.html i trzeba im przyznać to, że robią to naprawdę profesjonalnie i dokładnie. Dzięki nim takie hale wytrzymują nawet różne warunki.

Zgłoś nadużycie #35 23 sierpnia 2018, 13:03

Lustria Lustria awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Nie wiem jak inne wymienione przez Ciebie firmy ale jeśli chodzi o https://www.labcreation.pl/ to faktycznie mogę polecić. Współpraca bardzo przyjemna. Terminowo 5+ . Cena rozsądna ( porównałam różne oferty).

Zgłoś nadużycie #36 23 sierpnia 2018, 23:49

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
W życiu trzeba mieć ambicje i dążyć nieustannie do lepszych zysków, jak jesteś zainteresowany ciekawszą pracą, ale nie wiesz jak ją zdobyć, to informacji poszukaj na portalu http://www.jobston.pl/konto-dla-studenta/

Zgłoś nadużycie #37 25 sierpnia 2018, 21:44

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
To świetnie, że chcesz rozwijać swoją firmę. Czy zdradzisz w jakiej branży działasz? Jeśli jest nią handel, proponuję zainwestować w program lojalnościowy od https://zencard.pl – sklepy, które zdecydowały się go wdrożyć osiągają wyższe zyski i nie dziwię się, w końcu klienci chętniej do nich wracają…

Zgłoś nadużycie #38 27 sierpnia 2018, 23:41

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Jakiego typu firmę prowadzisz? Jeśli potrzebujesz pieniędzy na sfinansowanie kontraktu budowlanego, proponuję Ci skorzystać z oferty funduszu http://inwestycjekapitalowe.com/finansowanie-kontraktow-budowlanych/ który oferuje niskooprocentowane pożyczki na ten cel (na kredyt w banku nie liczyłbym).

Zgłoś nadużycie #39 2 września 2018, 11:04

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Ja polecam inw4estowaać w firmie w innowacje, w nowoczesne oprogamowanie, takie jakie dostarzca np. ItMagination - https://pl.linkedin.com/company/itmagination :) Dzieki temu można stosunkowo łatwo zdobyć przewagę konkurencyjną.

Zgłoś nadużycie #40 12 września 2018, 20:23

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Wydaje mi się, że rozbudowa firmy wiąże się w dużej mierze z jej rozwojem, a aby tego dokonać należy mieć obok siebie najlepszych dostawców. Jakość to najważniejsza rzecz we własnej działalności, dlatego ja zdecydowałem się na ofertę ze strony https://www.zamac.pl/oferta/kity-kleje-masy-utwardzacze/masa-fiber-plast/ . Dostarczają mi oni duże ilości fiberplast dzięki czemu mój produkt finalny jest naprawdę wysokiej jakości, za czym idzie duże zainteresowanie. Jeśli tylko macie styczność z tą branżą to polecam tą firmę !