Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #51 16 października 2018, 19:48

Filenisss avatar Posty: 23 Podziękowania: 0
Rozbudowa firmy może wiązać się z bardzo wieloma aspektami. Na pewno będzie potrzebne nowe pomieszczenie. Jak nowe pomieszczenie to też może i nowe meble do firmy. Co do tego to ja zaopatrywałam się w takie rzeczy w salonie meblowym http://www.tntoffice.pl Specjalizują się w meblach dla firm

Zgłoś nadużycie #52 19 października 2018, 16:40

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Może przydarzą Wam się namiary na program do faktur online, moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie, dzięki temu można zachować większy porządek w dokumentach. Program https://wfirma.pl/program-do-faktur-online można zintegrować z księgowością online, magazynem czy bankowością, można dzięki niemu wystawić każdą fakturę bez wyjątku i wcale nie jest to drogie rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #53 25 października 2018, 10:45

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Jak firma się rozbudowuje, to polecam ekspansję na rynki zagraniczne. Ostatnio obserwuję rynek Szwedzki i jest w nim spory potencjał. Dużą zaletą jest to, że istnieje Polsko-Szwedzki Klub Biznesu - https://www.plsekb.pl/, który pomaga w rozwoju biznesu w Szwecji.

Zgłoś nadużycie #54 25 października 2018, 15:21

Wigi Wigi awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady w tym zakresie. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że przydadzą mi się one ;)

Zgłoś nadużycie #55 26 października 2018, 1:47

jadzkowska avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Może ktoś z Was będzie zainteresowany programem do księgowości online? Zobaczcie sobie narzędzia udostępniane przez https://wfirma.pl mają bardzo dobrze rozbudowany system kadrowo-płacowy, do tego w bardzo przystępnej cenie. Moim zdaniem w przypadku prowadzenia małej firmy to dobre rozwiązanie. Co sądzicie?

Zgłoś nadużycie #56 31 października 2018, 6:28

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Myślę, że fajnie by było, gdyby wraz ze wzrostem firmy pojawiały się też jakieś dodatkowe zlecenia. Nie powinny być one problemem, jeśli zdecydujesz się stworzyć sobie wizytówkę na stronie https://wykonawca.taelo.pl/ Mają świetne pomysły i w całkiem dobry sposób korzysta się z ich usług.

Zgłoś nadużycie #57 1 listopada 2018, 21:29

alok565 avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Aby dobrze rozwijać swój biznes to przede wszytkom potrzeba nam strony internetowej. Firma Pol-Sil ma też teraz swój sklep internetowy co pozwala na lepszą sprzedaż produktów. Jeśli potrzebujecie zakupić elementy kute, zaślepki plastikowe to szukacie najpierw w internecie. Polecam zajrzeć na stronę tej firmy http://www.pol-sil.pl bardzo dobre mają ceny bo współpracują w producentami.

Zgłoś nadużycie #58 18 listopada 2018, 23:37

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Artykuły ze strony http://moj-milion.pl/tani-kredyt/ wyjaśnią Ci jak szybko nauczyć się wybierania odpowiednich pożyczek oraz jakich kruczków prawnych się wystrzegać.

Zgłoś nadużycie #59 30 listopada 2018, 11:49

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Dla mojej firmy duże znacznie miało otworzenie sklepu internetowego, temat z początku zdawał się być skomplikowany, jednak po sprawdzeniu bloga http://2strony.pl/otworzyc-sklep-internetowy/ znacznie się to ułatwiło.

Zgłoś nadużycie #60 1 grudnia 2018, 11:53

cchloe avatar Posty: 58 Podziękowania: 0
Szukając nowych zleceń dla firmy warto przejrzeć zamówienia publiczne, zyski są co prawda średnie, ale zapłata gwarantowana. Warto także śledzić bieżące informacje, tutaj https://www.portalzp.pl/nowosci/nowelizacje-3-rozporzadzen-do-pzp-w-zwiazku-z-el... piszą często o zmianach przepisów.