Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #61 12 grudnia 2018, 19:34

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
U mnie długo wszytsko stoi, ale nie ma też funduszy na jakieś zmiany, które z pewnością się by przydały. Zastanawiam się nad kupnem nowego wyposażenia do sklepu. Mam juz na oku firme http://metszyk.pl/ i specjalne regały i kosze sklepowe. Jak będziecie potrzebowali takich rzeczy, to zajrzyjcie pod ten link

Zgłoś nadużycie #62 17 grudnia 2018, 23:06

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Jeżeli tylko masz środki na rozbudowę firmy to myślę, że naprawdę warto to zrobić. Jeżeli klienci będą widzieć, że ciągle się rozwijasz też to docenią. Zerknij sobie też tu www.bizneslane.pl być może znajdziesz tam artykuł który Cię zaciekawi i też pomoże podjąć dobrą decyzję.

Zgłoś nadużycie #63 19 grudnia 2018, 7:36

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Osobom, które myślą o rozbudowie firmy z pewnością spodoba się oprogamowanie https://wfirma.pl/program-do-faktur-online dzięki któremu zarządzanie księgowością w firmie jest szybkie i wygodne, dzięki nitemu nie trzeba na księgowość poświęcać dużych ilości czasu.

Zgłoś nadużycie #64 19 grudnia 2018, 7:36

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Osobom, które myślą o rozbudowie firmy z pewnością spodoba się oprogamowanie https://wfirma.pl/program-do-faktur-online dzięki któremu zarządzanie księgowością w firmie jest szybkie i wygodne, dzięki nitemu nie trzeba na księgowość poświęcać dużych ilości czasu.

Zgłoś nadużycie #65 19 grudnia 2018, 10:15

klimacik klimacik awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Dla mnie rozbudowa firmy równa się z szukaniem lepszej lokalizacji czy większego budynku. Zatrudnia się dodatkowych pracowników, kupuje dodatkowy sprzęt, chce się trafiać do szerszej klienteli i chce się być bardziej widocznym - to zrozumiałe, że trzeba przenieść wtedy firmę.

Zgłoś nadużycie #66 26 grudnia 2018, 21:57

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Mi udało się rozbudować firmę dzięki temu, że o wiele większą wagę przykładam do maszyn i spraw technicznych. W końcu liczy się dokładność! Moim wsparciem technicznym jest firma https://tech-projekt.pl/ , która przyciągnęła mnie do siebie usługą cięcia strumieniem wody. To naprawdę świetna sprawa, bo cięcie jest niezwykle precyzyjne!

Zgłoś nadużycie #67 28 grudnia 2018, 13:57

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Chcąc rozbudować firmę warto jest zdecydować się chociażby na budowę magazynu. Na rynku nie brakuje firm, które specjalizują się w ich wznoszeniu. Ze swojej strony jestem w stanie polecić firmę Commercecon. Mi zaproponowała bardzo korzystną wycenę. Skorzystałem z jej usług i nie żałuję.

Zgłoś nadużycie #68 30 grudnia 2018, 17:50

Cynamonek avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
A czym zajmuje się Twoja firma? Bo chyba wspominasz o tym zbyt dużo... ze swojej strony mogę jedynie dodać, że u mnie sprawdziło się wprowadzenie lepszego systemu do zarządzania produkcją ( https://www.cfi.pl/produkcja/ ). Dzięki temu lepiej mam pełne informacje o stanach magazynowych, zaopatrzeniu, dostępności zatrudnianych przeze mnie pracowników czy wszystkich kosztach, które ponoszę na każdym etapie produkcji. Kiedyś nie ukrywam, nie szło to najlepiej, a teraz faktycznie wszystko widać czarno na białym...

Zgłoś nadużycie #69 2 stycznia 2019, 23:19

xdarizsx avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Bardzo ważna sprawa dla firmy to łączność. Polecam https://www.esiptel.pl/co-to-jest-voip.html z ofertą telefonii internetowej VoIP dla firm.

Zgłoś nadużycie #70 5 stycznia 2019, 22:24

aszka avatar Posty: 507 Podziękowania: 0
Warto znaleźć firmę, która kompleksowo zajmie się realizacją powierzchni biurowych FIT OUT. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu. Tutaj http://totalsec.pl sobie zerknijcie. Mają naprawdę profesjonalne rozwiązania w tym zakresie. Istnieją na rynku od 1997r., więc mają ogromne doświadczenie.