Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #71 9 stycznia 2019, 18:36

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Rozbudowując firmę na pewno powinieneś zwrócić uwagę na temat centrum biznesowego jakim jest twoje biuro http://biurokamienica.pl/czym-jest-centrum-biznesowe/ Tutaj znajdziesz wiele wskazówek odnosnie sposobu na aranżacje biura. Z pewnością warto będzie się zainteresować tą ofertą ponieważ jest bardzo atrakcyjna.

Zgłoś nadużycie #72 20 stycznia 2019, 12:58

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Według mnie najważnieijsze jest korzytanie z rozwiązań "branżowych". Przykładowo firmy działające w branży rolniczej powinny korzystać z produktów znanych i cenionych producentów takich jak https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza/pszenica-ozima ;)

Zgłoś nadużycie #73 24 stycznia 2019, 14:36

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Agencja interaktywna https://solv.pl poprowadzi Twoją firmę w każdym aspekcie marketingu online, w tym również zajmuje się budową strony internetowej.

Zgłoś nadużycie #74 28 stycznia 2019, 19:54

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Tez chcę rozbudować swoją firmę, dlatego pomyślałam o fuzji firmy. Słyszałam wiele dobrego na temat tej kancelarii > http://www.glc.pl/fuzje-i-przejecia/ która do swoich obowiązków podchodzi kompleksowo, dlatego wspierają klientów na wszystkich etapach zmian strukturalnych, a na tym najbardziej mi zalezy, bo szczerze mówiąc, kompletnie na tych fuzjach sie nie znam.

Zgłoś nadużycie #75 29 stycznia 2019, 18:46

Pokrzywa avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
No nie wiem, jakoś wszelakie fuzje niespecjalnie mi się widzą. Lepiej chyba zainwestować we własną firmę. Choćby poprzez wzięcie kredytu inwestycyjnego na zakup nieruchomości. Co o tym myślicie? Jeśli firma idzie w dobrym kierunku, to chyba dobrze by się rozwijała, inwestowała w siebie. Nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego firmy wolą wynajmować za ogromne pieniądze siedziby firm, zamiast brać kredyt, który było nie było po jego spłacie zaowocuje majątkiem firmy. Wiem, że w Habza Finanse https://habzafinanse.com.pl/kredyt-inwestycyjny-na-zakup-nieruchomosci/ można otrzymać taki kredyt.

Zgłoś nadużycie #76 8 lutego 2019, 14:55

Lidka avatar Posty: 179 Podziękowania: 0
Rozbudowa firmy to przede wszystkim wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań a także nowego sprzętu. Jeśli Wasza firma zajmuje się obróbka metalu to nie powinno w niej zabraknąć nowoczesnych narzędzi. Bardzo dobre narzędzia oferuje sklep https://artykulytechniczne.pl/produkty/sciernice-diamentowe.html . Tu kupicie akcesoria ślusarskie bardzo znanych producentów takich jak Fanar czy Kinex.

Zgłoś nadużycie #77 13 lutego 2019, 15:33

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Według mnie zakup takiego telefonu konferencyjnego jak np. https://www.axium.pl/oferta/telefon-ip-telefon-konferencyjny/ może byc dobrym pomysłem. Da to możliwosc do sprawnej komunikacji pomiędzy róznymi działami w firmie.

Zgłoś nadużycie #78 15 lutego 2019, 9:27

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
A w jaki sposób chcecie rozbudowywać swoją firmę? Bo inaczej to będzie wyglądało w przypadku firmy transportowej (np. https://www.scandinavian.com.pl/ ), a inaczej w przypadku małęgo sklepiku osiedlowego. Trzeba liczyć się ze skrajnie różnym kapitałem, który trzeba zainwestować...

Zgłoś nadużycie #79 15 lutego 2019, 10:54

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
A nie myślisz przypadkiem o tym, aby zatrudnić sobie jakiś nowych pracowników? A może chciałbyś, ale obawiasz się, jak to będzie wyglądało? Nie masz czego! Wystarczy, że wejdziesz sobie na stronę https://poradnikpracownika.pl/ i tam poznasz wszystkie informacje odnośnie tego, jakie pracownik powinien mieć prawa.

Zgłoś nadużycie #80 16 lutego 2019, 0:01

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Jakbyście szukali programu dla biura rachunkowego to sobie taki sprawdźcie: https://mojebiuro24.pl on umożliwia między innymi wystawianie faktur, prowadzenie kadr i płac itp. To dobra opcja, ponieważ dzięki temu przepływ informacji jest lepszy pomiędzy biurem a klientem.