Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozbudowa firmy

Zgłoś nadużycie #81 22 lutego 2019, 17:43

weronika97 avatar Posty: 226 Podziękowania: 0
Jeżeli prowadzisz sprzedaż w firmie to warto zadbac o zaistnienie w internecie. Pomoże Ci w tym https://pasejo.pl . Jest to darmowe oprogramowanie dla sklepów online. Ma nawet integrację z popularnym systemem księgowośi wfirma.

Zgłoś nadużycie #82 26 lutego 2019, 23:11

aszka avatar Posty: 373 Podziękowania: 0
Warto pomyśleć o przestronnych biurach, które poprawiają komfort pracy. Jest to naprawdę ważne. Tutaj https://totalsec.pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ jest firma, która oferuje kompleksowe prace remontowo - budowlane w tym zakresie. Realizacje out fit są teraz naprawę bardzo popularne, bo to duża oszczędność czasu.

Zgłoś nadużycie #83 11 marca 2019, 10:44

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Wraz z rozbudową na pewno trzeba zadbać o reklame. Jak reklame to w pierwszej kolejności trzeba postawić na reklame internetową. Tu firma http://sfeo.agency na pewno świetnie wam pomoże, szczególnie jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron internetowych

Zgłoś nadużycie #84 22 marca 2019, 15:29

DarekZ avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Kiedy firma już osiągnie odpowiedni rozmiar, to konieczne stają się różnego rodzaju eventy firmowe i imprezy firmowe. Zdecydowanie wówczas warto poszukać firmy organizującej takie wydarzenia. Dzięki ich doświadczeniu potrafią oni zorganizować cuda. Ja na przykład polecam https://mtevents.pl/. Korzystaliśmy z ich usług trzy razy i za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni. Dwa razy impreza odbywała się na dworze.

Zgłoś nadużycie #85 26 marca 2019, 16:23

alok565 avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Ostatnio też rozbudowaliśmy naszą firme o nową flotę samochodów służbowych. Zrobiło się tego tyle, że postanowiliśmy zainwestować w takie https://www.igoriacard.com/karty-paliwowe-dla-firm/ karty paliwowe, które znacząco ułatwiają proces rozliczania paliwa w służbowych samochodach. Wam też polecam to rozwiązanie

Zgłoś nadużycie #86 28 marca 2019, 16:11

jon12 avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
cześć, ja mam bardziej pytanie o sprawy formalne. Nie ma w pobliżu mojej miejscowości ze sklepem z asortymentem biurowym, a pieczątki mi są pilnie potrzebne. Jestem sceptycznie nastawiony co do tego typu rzeczy zamawianych przez internet, ale jeśli ta strona https://pieczatki-online.eu/ okaże się przez kogoś sprawdzona, w pozytywnym aspekcie rzecz jasna, to bardzo chętnie zamówię

Zgłoś nadużycie #87 8 kwietnia 2019, 14:35

Dominikana Dominikana awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Prowadzę własną działalność od niedawna i zastanawiam się nad tym aby w końcu zamówić własną pieczątkę. Co taka pieczątka powinna zawierać? Tutaj znalazłam o tym interesujący artykuł szukając jakichkolwiek informacji https://lokbialogard.pl/pieczatki-medyczne-co-powinny-zawierac-pieczatki-kieszon...

Zgłoś nadużycie #88 15 kwietnia 2019, 14:11

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Jak chcesz rozbudowywać firmę to polecam Ci sie zainteresować stroną jaką jest https://www.portalzp.pl/ znajdziesz tutaj bardzo dużo przydatnych informacji na temat tego jak prowadzić swój biznes. Warto się tutaj rozejrzeć bo pomysłów jest tutaj naprawdę bardzo dużo.

Zgłoś nadużycie #89 18 kwietnia 2019, 12:47

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Jeśli prowadzicie zakład produkcyjny to warto pomyśleć o zainwestowaniu w nowoczesne technologie zwiększające bezpieczeństwo. Doskonałe zabezpieczenia przeciw wybuchom w instalacjach przemysłowych oferuje firma Corona https://corona.org.pl/produkty/ . Przed montażem zabezpieczeń firma przeprowadza dokładny audyt i dobiera rozwiązania najlepsze dla konkretnego zakładu produkcyjnego.

Zgłoś nadużycie #90 18 kwietnia 2019, 20:24

jjusti18 avatar Posty: 317 Podziękowania: 0
Trzeba iść do przodu i się rozbudowywać. Sama niedawno otwarłam swoją halę magazynową z czego jestem naprawdę dumna. Właśnie szukałam firmy, gdzie mogę zdawać swoje palety. Ponieważ mam ich w nadmiarze i trafiłam na firmę http://www.tefra.com.pl . Widzę, że dokonują oni skupu, także fajnie.