Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozliczenie podatkowe

Zgłoś nadużycie #1 25 lutego 2017, 23:31

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji na co przekazać 1% podatku, zachęcam do zapoznania się z działalnością Fundacji Pociecha. Na stronie http://pit.pociecha.org znajdziecie program PIT. Fundacja troszczy się o dzieci z rodzin niewydolnych wychowawczo oraz biednych, organizują zajęcia w świetlicach, pomagają w nauce, rozwoju zainteresowań, oferują ciepły posiłek. Jak polubicie FB https://www.facebook.com/FundacjaPociecha otrzymacie bezpłatnie ebooka z bajkami dla dzieci.

Zgłoś nadużycie #2 26 marca 2018, 13:47

wejdyn avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Polecam też https://www.podatnik.info/program_do_pit/pit-37 , wypełniając PIT. Wystarczy tylko kilka minut i już jesteśmy rozliczeni.

Zgłoś nadużycie #3 29 maja 2018, 10:26

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Jak już mówimy o samej księgowości, to dla mnie nie sposób zajmować się tą materią bez https://www.taxomatic.pl/ Niesamowite uproszczenie codziennej pracy...

Zgłoś nadużycie #4 12 sierpnia 2018, 13:30

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Nie prościej poszukać tego typu rzeczy w miejscach gdzie na pewno dowiesz się sprawdzonych danych? Wejdź na http://www.7dak.pl/jak-zostac-spedytorem/ to znajdziesz bez problemu wszystko o biznesie.

Zgłoś nadużycie #5 15 sierpnia 2018, 0:28

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Proponuje po prostu o tym poczytać na portalu http://www.humanuniversity.pl/pierwszy-biznes/ tam systematycznie pojawiają się artykuły na ten temat, dlatego nie powinno być większego problemu ze zrozumieniem i dokładnym poznaniem tego tematu.

Zgłoś nadużycie #6 18 listopada 2018, 17:31

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
W większości przypadków sami powinniście dać rade. Wiadomo, że na początku trzeba się podszkolić, stracić trochę czasu i nerwów, takie rzeczy w Polsce nie są łatwe ;D Jednak jak znajomemu przyszło rozliczać się z podatków marynarskich to już pomoc firmy https://radcaprawny-trojmiasto.pl/podatki-marynarskie/ była czymś koniecznycm.

Zgłoś nadużycie #7 29 grudnia 2018, 20:23

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Skontaktuj się z firmą https://www.crowe.com/pl/services/audyt to specjaliści jeżeli chodzi o podatki. Z całą pewnością pomogą Ci rozwiązać twoje kłopoty. Optymalizacja podatkowa, to według mnie podstawa w dzisiejszych czasach, zwłaszcza gdy tych podatków jest coraz więcej.

Zgłoś nadużycie #8 24 stycznia 2019, 23:19

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Wiem, że jak słyszy się "podatki" to skóra cierpnie, ale serio to wcale nie jest taka skomplikowana rzecz. Osobiście wszystko doczytuję ze stron typu https://www.pitax.pl/wiedza/poradniki/ulgi-i-odliczenia/ulgi-odliczane-od-dochod... , a potem korzystam z kreatorów do wypełnienia zeznania podatkowego. To ułatwia życie, nie trzeba się wdrażać w szczegóły bo program sam wszystko oblicza :)

Zgłoś nadużycie #9 7 maja 2019, 22:15

podkopula125 avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Ja zachęcam do pomocy fundacji Szlachetny Gest - http://szlachetnygest.pl

Zgłoś nadużycie #10 13 czerwca 2019, 21:31

fado avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
Ja o podatkach też czytałam na takim finansowym blogu https://www.szkola-ryzyka.pl/ . Super, bo w prosty sposób temat opisany. A nie, że się coś czyta i czyta, a i tak nic z tego nie wie. Oprócz podatków, to też inne ciekawe tematy finansowe tam znajdziecie.