Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozliczenie podatkowe

Zgłoś nadużycie #1 25 lutego 2017, 23:31

martusiann avatar Posty: 85 Podziękowania: 0
Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji na co przekazać 1% podatku, zachęcam do zapoznania się z działalnością Fundacji Pociecha. Na stronie http://pit.pociecha.org znajdziecie program PIT. Fundacja troszczy się o dzieci z rodzin niewydolnych wychowawczo oraz biednych, organizują zajęcia w świetlicach, pomagają w nauce, rozwoju zainteresowań, oferują ciepły posiłek. Jak polubicie FB https://www.facebook.com/FundacjaPociecha otrzymacie bezpłatnie ebooka z bajkami dla dzieci.

Zgłoś nadużycie #2 26 marca 2018, 13:47

wejdyn avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Polecam też https://www.podatnik.info/program_do_pit/pit-37 , wypełniając PIT. Wystarczy tylko kilka minut i już jesteśmy rozliczeni.

Zgłoś nadużycie #3 29 maja 2018, 10:26

dorciak avatar Posty: 147 Podziękowania: 0
Jak już mówimy o samej księgowości, to dla mnie nie sposób zajmować się tą materią bez https://www.taxomatic.pl/ Niesamowite uproszczenie codziennej pracy...

Zgłoś nadużycie #4 12 sierpnia 2018, 13:30

nellon avatar Posty: 253 Podziękowania: 2
Nie prościej poszukać tego typu rzeczy w miejscach gdzie na pewno dowiesz się sprawdzonych danych? Wejdź na http://www.7dak.pl/jak-zostac-spedytorem/ to znajdziesz bez problemu wszystko o biznesie.

Zgłoś nadużycie #5 15 sierpnia 2018, 0:28

penxol avatar Posty: 129 Podziękowania: 0
Proponuje po prostu o tym poczytać na portalu http://www.humanuniversity.pl/pierwszy-biznes/ tam systematycznie pojawiają się artykuły na ten temat, dlatego nie powinno być większego problemu ze zrozumieniem i dokładnym poznaniem tego tematu.

Zgłoś nadużycie #6 18 listopada 2018, 17:31

franksa avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
W większości przypadków sami powinniście dać rade. Wiadomo, że na początku trzeba się podszkolić, stracić trochę czasu i nerwów, takie rzeczy w Polsce nie są łatwe ;D Jednak jak znajomemu przyszło rozliczać się z podatków marynarskich to już pomoc firmy https://radcaprawny-trojmiasto.pl/podatki-marynarskie/ była czymś koniecznycm.