Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

rozpoczęcie budowy

Zgłoś nadużycie #11 25 czerwca 2018, 22:10

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Przed rozpoczęciem budowy domu polecam wyposażyć plac budowy w kontener na odpady. Podczas budowy powstaje sporo śmieci, które nie powinny walać się po placu budowy. Kontener na odpady możecie kupić od firmy Ekombud https://ekombud.pl/ . To producent kontenerów metalowych o różnych pojemnościach. Po zakończeniu budowy taki kontener bez problemu można sprzedać.

Zgłoś nadużycie #12 27 sierpnia 2018, 14:43

kulik86 avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
hej,
jak już zaczynacie budować to przemyślcie wygląd dachu i jego rodzaj, ja polecam balchodachówkę tutaj http://www.traffic-blachy.pl/ można zakupić różną blachodachówkę- wysoka jakość i dobra cena

Zgłoś nadużycie #13 29 sierpnia 2018, 17:14

celia.celia84 avatar Posty: 126 Podziękowania: 0
Jak dla mnie budowa domu to trochę za duże przedsięwzięcie :) Nie lubię remontów i urządzania wnętrz bo zawsze brakuje mi pomysłów. Już wolę mniejsze mieszkania deweloperskie, bo te jednak wymagają mniej wysiłku (np. https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-di-trevi/). Do tego obecnie inwestycje mieszkalne powstają w najlepszych lokalizacjach miasta, zaś dom trzeba zwykle wybudować gdzieś na obrzeżach.

Zgłoś nadużycie #14 1 października 2018, 0:15

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Na budowie przede wszystkim powinien być kontener budowlany, gdzie pracownicy będą trzymali swoje rzeczy i gdzie będą mogli w spokoju zjeść. Takie kontenery możesz kupić tutaj: https://mastertec.biz.pl/kontenery.html

Zgłoś nadużycie #15 22 października 2018, 10:06

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
W moim przypadku budowę zleciłem dla http://cdevelopment.pl/ jest to generalny wykonawca domów jednorodzinnych, który doskonale zrozumiał moje oczekiwania. Jestem zdecydowanie zadowolony z efektów, jakie udało się osiągnąć.

Zgłoś nadużycie #16 21 grudnia 2018, 17:52

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
My za jakiś czas planujemy rozpocząć budowę hali magazynowej dla naszej firmy. Jako wykonawcę wybraliśmy firmę Depenbrock Polska, której ofertę znaleźliśmy na stronie http://depenbrock.pl/oferta/generalny-wykonawca. Jak sądzicie, czy to był dobry wybór? Czy ktoś z Was współpracował może wcześniej z firmą Depenbrock Polska?

Zgłoś nadużycie #17 30 grudnia 2018, 12:47

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
U mnie już budowa się rozpoczęła a śmieci i gruzu jest tyle, że szkoda słów. W poniedziałek chcę skontaktować się z tą firmą > http://eko-logis.com.pl/ która jest specjalistami, jeśli chodzi o: wywóz śmieci, a także wywóz gruzu, odpadów (zwłaszcza pobudowlanych), odpadów przemysłowych i innych. Posiadają flotę kilku niezawodnych samochodów ciężarowych, wykwalifikowanych kierowców oraz ponad mnóstwo kontenerów na odpady.

Zgłoś nadużycie #18 28 maja 2019, 22:16

jjusti18 avatar Posty: 383 Podziękowania: 0
Dobrze wiedzieć... Ja właśnie chce na przyszły rok jak dobrze pójdzie ruszyć z budową. Na razie mam działkę i szukam projektu. Ostatnio zaciekawił mnie pomysł domu Zosia 6 https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-6 . Co myślicie o tym projekcie?

Zgłoś nadużycie #19 29 maja 2019, 13:17

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
U nas budowa domu jest w planach na przyszło rok, chcemy zdecydować się w końcu na jakiś konkretny projekt domu. Wstepnie podoba nam się https://www.mgprojekt.com.pl/wymarzony
ale może ktoś z was budował dom według tego projektu

Zgłoś nadużycie #20 14 sierpnia 2019, 8:37

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Zanim rozpoczniesz budowę koniecznie zajrzyj na https://www.prawo-budowlane.edu.pl/ Znajdziesz tam wiele artykułów na temat prawa budowlanego, wnętrz i ogrodu. Myślę, ze wiedza w nich zawarta może ci się przydać.