Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

rozpoczęcie budowy

Zgłoś nadużycie #21 20 października 2019, 13:56

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Rozpoczęcie budowy zawsze wiąze się z robotami ziemnymi ;) Dlatego dobrze jest podjąć współpracę z profesjonalną firmą w tym zakresie, która w fachowy sposób te roboty wykona. Ja bardzo rekomenduję https://www.jemar-pisarzowice.pl/ - mój brat z nimi regularnie współpracuje i zawsze bardzo chwali i docenia za solidność i ekspertyze.

Zgłoś nadużycie #22 22 października 2019, 10:30

Helga avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
To prawda, rozpoczęcie budowy to zawsze trudna sprawa. Warto pomyśleć już wcześniej o wywozie gruzu. Ja polecam w tej kwestii http://korona-odpady.pl/ ponieważ sama korzystałam z ich usług. I wiem, że to rzetelna i kompetentna firma, która sprawnie i szybko realizuje usługę. Mają niezawodny i przystosowany do takiego zlecenia sprzęt i wszelkie niezbędne certyfikaty. Dzięki temu miałam pewność, że gruz trafi w odpowiednie miejsce, a nie do lasu :)

Zgłoś nadużycie #23 23 października 2019, 12:43

mayra01 mayra01 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
I dlatego chcę zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy architekta.

Zgłoś nadużycie #24 4 listopada 2019, 0:09

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Bardzo dobra firma od usług budowlanych to firma Raf-Bud https://posadzkipomorskie.com.pl/uslugi-budowlane/ Zajmują się wyburzeniami, niwelacją terenu, pracami ziemnymi i usługami budowlanymi. Firma zna się na rzeczy, są dobrymi fachowcami no i nie przesadzają z cenami.

Zgłoś nadużycie #25 21 grudnia 2019, 22:03

jjusti18 avatar Posty: 383 Podziękowania: 0
Dokładnie. Tak samo już na początku można spotkać się z wieloma firmami, które oferują projekty domów. Ja z kilkoma się już zapoznałam i uważam, że firma https://www.mgprojekt.com.pl ma najciekawsze propozycje po za tym można tam liczyć teraz na super promocje, czyli przecenę projektów o 20%

Zgłoś nadużycie #26 23 grudnia 2019, 17:33

stojaki avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Właśnie rozpoczynam budowę domu z drewna i zastanawiam się, czy potrzebne mi są półki na drewno. Czy ktoś tutaj budował dom i jest w stanie mi poradzić? Zastanawiam się nad jakimś rozwiązaniem. https://www.stojaknarower.pl/87-stojaki-na-drewno

Zgłoś nadużycie #27 21 stycznia 2020, 18:17

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Wiadomo, na początek muszą być materiały budowlane. Dobry market budowlany porządnie zaopatrzony to Delta https://materialybudowlanekrokowa.pl/ z Krokowej w województwie pomorskim. Spodobają wam się bo mają szerokie zaopatrzenie. Kupicie tam nie tylko materiały budowlane, ale też artykuły ogrodowe, sanitarne a nawet AGD, RTV a przy tym nie mają cen z sufitu.

Zgłoś nadużycie #28 24 stycznia 2020, 21:36

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Rozbiórkę techniczną obiektu zleciliśmy firmie https://diam-bet.pl/. Na zamówienie wykonują specjalistyczne prace budowlane związane między innymi z wyburzeniami. Sprawdzeni fachowcy. Usługi wykonane przyzwoicie i niedrogo.

Zgłoś nadużycie #29 1 maja 2020, 13:33

martak avatar Posty: 407 Podziękowania: 0
Ktoś musi też zająć się taką kwestią jak położenie wszystkich instalacji. Warto wiedzieć, do kogo zgłosić się z tą sprawą. Bardzo dobrą ofertę ma elektryk z Gdańska: http://www.elektryk-gdansk.pl/ . Polecam się zainteresować.