Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozwód.

Zgłoś nadużycie #21 18 września 2017, 13:51

domownikwarszawa avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o rozwód to w Warszawie na Gocławiu jest dobry prawnik https://krasniej.pl/prawo-cywilne-kancelaria-adwokacka-warszawa.

Zgłoś nadużycie #22 13 października 2017, 20:04

mocny mocny awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Hm... No co można powiedzieć na sto procent, to że w dzisiejszych czasach wybór odpowiedniej kancelarii prawnej, która w stu procentach rzetelnie podejdzie do tematu nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Szczególnie ze względu na niesamowitą wręcz mnogość tego typu usług. Ale co wiem na pewno, to że warto postawić na jakąś doświadczoną kancelarię prawną, bo ona daje dużo większe szanse na sukces.

Warto też popytać o rekomendacje znajomych z danej miejscowości. Przykładowo, ja jakiś czas temu potrzebowałem speca od odszkodowań górniczych z Katowic. Popytałem znajomych i polecili mi http://kancelariafortis.pl/ Kancelaria na rynku od 1994 roku, z dużym doświadczeniem, mnóstwo spraw wygranych. Skorzystałem i nie zawiodłem się. Zatem uważam, że to naprawdę dobry pomysł, żeby w danym zakresie tematycznym popytać znajomych z danej miejscowości.

Warto też porównać kilka kancelarii prawnych, dzięki czemu unikniemy wyboru kancelarii nierzetelnej :) Co jest pewne – rynek prawników obecnie jest tak duży, jak chyba nigdy wcześniej.

Zgłoś nadużycie #23 18 listopada 2017, 16:38

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Rozwód to nie łatwa sprawa dlatego też dobrze byłoby mieć wsparcie adwokata. Jeżeli nie wiesz jaki będzie najlepszy to ja polecam Ci udać się do kancelarii JST do pani adwokat Iwony Sztubeckiej. Zajmuje się ona prawem rodzinnym i myślę, że będzie bardzo pomocna przy sprawie rozwodowej

Zgłoś nadużycie #24 5 grudnia 2017, 14:29

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Ja mam za sobą cięzki rozwód. Mój już na szczęście ex tak jak mnie mieszał z błotem na sali sądowej to naprawdę nikomu nie życzę. Nie dość, że dziad mnie okradł z pieniędzy to jeszcze chciał mi winę udowadniać. Zenada. Na szczęście miałam dobrego prawnika - mecenasa Budrewicza. Bez jego pomocy chyba nie wyszłabym obronna ręką.

Zgłoś nadużycie #25 14 grudnia 2017, 18:04

Domek avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
A co z dziećmi? Co z alimentami? Na Twoim miejscu nie odpuściłabym. Dzieciom coś się należy od ojca. Jeśli nie wiesz jak podejść do tej sprawy, zajrzyj sobie na: http://alimenty.org

Zgłoś nadużycie #26 5 stycznia 2018, 14:02

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Moja siostra brała rozwód i zdecydowała się na mecenasa Budrewicza, który zakończył jej sprawę sądową z pozytywnym dla niej skutkiem. Przede wszystkim wywalczył zasłużone alimenty i właściwie podzieli majątek. Polecam !

Zgłoś nadużycie #27 18 stycznia 2018, 15:27

holeczka avatar Posty: 174 Podziękowania: 0
Mi bardzo pomógł pan mecenas Giziński z kancelarii http://kancelaria-gizinski.com/kancelaria-prawo-pracy-warszawa-adwokat/ . Bardzo profesjonalne podejście, wyrozumiałość i cierpliwość to było właśnie to, czego potrzebowałam.

Zgłoś nadużycie #28 17 marca 2018, 14:27

WitkaMa avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Rozwód to nie koniec świata, dla mnie wręcz przeciwnie, to była szansa na nowy start :) Cieszę się że sie na to zdecydowała, szkoda, że tak późno. Dzięki temu szyko mogłam zacząć spełniać swoje pasje i wreszcie pójść do pracy... Udało mi się dosyć szybko ułożyc życie, znalazłam świetnego chlopaka przez portal https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-oferty-matrymonialne Założyłam tam konto z głupoty, a wyszło bardzo poważnie :D

Zgłoś nadużycie #29 19 marca 2018, 14:41

fabio avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
W sprawach rozwodowych warto zwrócić się do kancelarii Artura Maziarza w Rzeszowie http://kancelariaprawna-rzeszow.com/ . W moim przypadku cała rozprawa przebiegła bardzo szybko, dzięki prawnikowi udało się złożyć wszystkie niezbędne formalności.

Zgłoś nadużycie #30 5 maja 2018, 9:36

jjusti18 avatar Posty: 383 Podziękowania: 0
Rozwód nie jest niczym przyjemny i na długo może wnosić w życie daje osoby negatywne emocje. Moim zdaniem tym bardziej liczy się tutaj wsparcie odpowiedniego specjalisty, dzięki któremu będzie łatwiej przejść przez ten etap. Bardzo dobrze działa Kancelaria Prawna WMC https://wmc.com.pl i to u nich możecie liczyć na pełną pomoc prawną na każdym etapie podczas rozwodu. Poczynając od porad po reprezentowanie.