Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozwód.

Zgłoś nadużycie #31 8 maja 2018, 11:14

ella avatar Posty: 84 Podziękowania: 0
ja biorę rozwód w niemczech i zastanawia mnie jak w tym momencie ubezpieczenia zdrowotne niemcy działają, czy nasze dziecko ubezpiecza ojciec czy ja ? Zastanawiam się czy np. do czasu rozwodu dalej mąż mnie nie ubezpiecza. Tu jest artykuł http://ubezpieczenie.de/ubezpieczenia-zdrowotne-niemcy/ ,że to jest normowane prawnie, ale ja nie znam niemieckiego, więc nie umiem się połapać ktoś pomoże ? :(

Zgłoś nadużycie #32 11 maja 2018, 12:43

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
To prawda, że rozwód nie jest niczym przyjemnym. Jak strony nie potrafią się dogadać to niezbędna jest pomoc adwokata. Moja siostra nie dawno się rozwodziła a jej sprawę prowadził prawnik z kancelarii http://adwokaci-dabrowscy.pl/sprawy-rozwodowe.html . Dzięki jego stanowczości siostrze udało się uzyskać orzeczenie winy męża.

Zgłoś nadużycie #33 1 lipca 2018, 12:57

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Jeśli chodzi o rozwody, to najlepiej porozumieć się po prostu poza salami sądowymi, jednak z doświadczenia wiem, że często jest to po prostu niemożliwe... Wtedy najważniejszy jest skuteczny adwokat. Ze swojej strony mogę Wam polecić zajrzeć w tym celu na stronę http://www.adwokat-olowski.pl/ . Wiem, że znalezienie takiej osoby wcale nie jest łatwe, jednak ten specjalista w mojej sprawie spisał się bardzo dobrze i z czystym sumieniem mogę go Wam polecić

Zgłoś nadużycie #34 10 lipca 2018, 12:13

bladek bladek awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Takie wydarzenie to zawsze przykra sprawa. Do tego dochodzą niechciane formalności.

Zgłoś nadużycie #35 2 sierpnia 2018, 9:15

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Rozwód to bardzo ciężka sprawa, wiem ze w moim regionie bardzo dobra pomocą jest kancelaria adwokacka Gliwce http://www.felkowski.pl/ Pracują tutaj adwokaci z Gliwic którzy bardzo dobrze znają prawo, dzięki ich pracy codziennie wielu ludzi przechodzi sprawy sądowe po swojej mysli. Adwokacji w Gliwicach posiadają bardzo dobre opinie i ludzie chętnie korzystają z ich usług.

Zgłoś nadużycie #36 3 września 2018, 16:40

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 1
Dobrze, że pytasz o Warszawę, bo ja stąd pochodzę i mam namiar na świetną Panią adwokat - https://www.adwokat-laskowska.pl/ . Podaję też numer do kancelarii 22 824 35 18. Prowadzi z powodzeniem sprawy związane właśnie z prawem rodzinnym i rozwodami, pomaga w uzyskaniu alimentów, podziale majątku, ustaleniu odpowiedzialności małżonka za długi współmałżonka etc. Warto się skontaktować i powierzyć Jej swoje sprawy prawne.

Zgłoś nadużycie #37 23 września 2018, 22:04

Lidka avatar Posty: 179 Podziękowania: 0
no rozwód to nic przyjemnego ale zdarza sie. Teraz ludzie chyba jakos na potege sie zdradzaja. Nie wiem czy to wina tego, że łatwiej jest nawiazac kontakty w sieci czy co... Mojej przyjacółki maż tak sobie znalazł kochankę. Trochę trwało zanim zebrała dowody ale kiedyć zostawił właczony komputer... no i tak wyladowali na sali sadowej. Przyjaciolce pomagal mecenas Budrewicz - to bardzo skuteczny prawnik. Dzieki jego zaangazowaniu w sprawe bez problemu udało sie jej wygrac z orzeczeniem o winie juz ex meza

Zgłoś nadużycie #38 30 listopada 2018, 15:00

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Najlepiej ogarnąć rozwód za porozumieniem stron, jeżeli się nie da, to warto skorzystać z dobrej kancelarii prawnej takiej jak http://www.przybylowski.pl/zakres-uslug/. Pamiętaj, że odpowiedni adwokat to połowa sukcesu, dlatego nie warto na nim oszczędzać.

Zgłoś nadużycie #39 14 grudnia 2018, 13:10

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Jeżeli szukasz dobrego adwokata od rozwodu to świetni specjaliści pracują tu https://adwokatbartoszewicz.pl/
To naprawdę dobra kancelaria, a z rozwodem nie ma co zwlekać bo każdy chce go mieć jak najszybciej za sobą, przynajmniej tak myślę. A w sprawach prawnych dobrze jest się kogoś poradzić, kto ma o tym pojęcie.

Zgłoś nadużycie #40 22 stycznia 2019, 22:12

aszka avatar Posty: 510 Podziękowania: 0
Tutaj https://rozwod-i-podzial-majatku.pl jest sporo naprawdę cennych informacji na temat rozwodu. Można się wiele dowiedzieć. Poszczególne artykułu odnoszą się do konkretnego zagadnienia, dzięki czemu można skorzystać z porad i wskazówek tam zamieszczonych. Blog jest prowadzony przez prawnika, który specjalizuje się w tej dziedzinie.