Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Rozwód.

Zgłoś nadużycie #51 16 września 2019, 17:40

Margolcia avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
To prawda,kiedy dochodzi do rozwodu,kiedy emocje sięgają zenitu,warto powierzyć prowadzenie sprawy rozwodowej sprawdzonemu adwokatowi.To przeważnie są trudne sprawy,wiele się na sali sądowej może zdarzyć.Doświadczenie adwokata może być tu niezbędne. Wszelką pomoc oferuje kancelaria https://www.adwokat-soszka.pl/
Są terminowi,profesjonalni i skuteczni

Zgłoś nadużycie #52 8 października 2019, 11:20

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
Sama rozprawa rozwodowa może być niezwykle trudno, a kiedy w grę wchodzą dodatkowo kwestie alimentacyjne i prawda do opieki nad dzieckiem, to może być naprawdę burzliwie. Dobrze w takiej sytuacji znaleźć dla siebie wsparcie prawnicze, dzięki czemu można z tego wyjść z tarczą, a nie na niej. Dlatego właśnie proponuję Ci zobacz tutaj http://tekstowy.net/kontakty-z-dzieckiem-jak-je-egzekwowac-co-radzi-adwokat-rodz.... Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, jakie będą Ci potrzebne przy wyborze skutecznego adwokata rodzinnego.

Zgłoś nadużycie #53 7 listopada 2019, 19:49

cepka cepka awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Mój znajomy korzystał z kancelarii https://kancelariafortis.pl/ . Rozwiązali wszystkie jego problemy i teraz nie musi się niczym martwić. Jeżeli szukacie kogoś sprawdzonego to ta kancelaria sprawdzi się jak najbardziej. Sam na pewno skorzystam jak będę potrzebował tego typu usług. Według mnie to najlepsza oferta w internecie.

Zgłoś nadużycie #54 19 grudnia 2019, 22:14

milexica avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
W przypadku każdego rozwodu, a juz szczególnie z orzekaniem polecam kancelarię Wojas Pawlak. Świetni specjaliści, naprawdę zaangażowani w sprawę a do tego z bogatą wiedzą. Mam za sobą okropny rozwód i nie wiem jak inaczej bez ich pomocy udało mi się zachować majątek i resztki godności. Mnie poniosły emocje, ból. Nie byłam w stanie się bronić. Dlatego uważam, ze adwokat to konieczność.

Zgłoś nadużycie #55 8 stycznia 2020, 20:19

maia avatar Posty: 48 Podziękowania: 2
Moja siostra też się rozwiodła z orzeczeniem, ale jej eks chciał na nią zrzucić całą winę. Całe szczęście miała świetnego adwokata panią Kingę Karsten https://www.karsten.pl/home.html z Krakowa, która potrafiła obalić argumenty mojego byłego szwagra, prawdziwa profesjonalistka, polecam.
cytuj 1 użytkownik podziękował za tę wiadomość
Użytkownicy, którzy podziękowali: Jacek

Zgłoś nadużycie #56 15 stycznia 2020, 18:59

mirkla avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
Moja siostra jak się rozwodziła, też z orzeczeniem o winie, to brała panią adwokat Monikę Ławecką z Lublina http://adwokatlawecka.pl/. Świetnie sobie radziła w sądzie i używała bardzo dobrych argumentów, widać, że ma doświadczenie w prowadzeniu spraw, polecam serdecznie.

Zgłoś nadużycie #57 16 stycznia 2020, 23:01

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Rozwód to bardzo nieprzyjemna sprawa :/ Trzeba jednak myśleć o tym w pewnym sensie pozytywnie, ponieważ rozwód bierze się z nieporozumień w związku, a za tym idzie toksyczna atmosfera, od której zawsze trzeba się odcinać. Ja na szczęście po rozwodzie zaznałam szczęście, ale muszę przyznać, że wspomagałam się rytuałem Marii Bucardi https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swiec-intencyjnych/46 który oparty jest na świecach intencyjnych.

Zgłoś nadużycie #58 7 lutego 2020, 11:00

strong avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
Moim zdaniem w trudnych sprawach sądowych takich jak na przykład rozwód niezbędna jest pomoc dobrego prawnika. Sami nie znamy przepisów i trudno sobie z tym poradzić. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą : https://www.adwokatkoscielny.pl/ Dajcie znać, co sądzicie na temat tych adwokatów kościelnych 😊

Zgłoś nadużycie #59 7 lutego 2020, 18:53

Jacek avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
W takich sprawach ze złośliwymi eks trzeba bardzo uważać! Lepiej mieć za za sobą kogoś, kto umie przewidzieć ruchy przeciwnika. A swoją drogą, to wielka szkoda i smutne, że tak się muszą kończyć małżeństwa...

Zgłoś nadużycie #60 7 lutego 2020, 18:58

Jacek avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
maia napisał(a):
Moja siostra też się rozwiodła z orzeczeniem, ale jej eks chciał na nią zrzucić całą winę. Całe szczęście miała świetnego adwokata panią Kingę Karsten https://www.karsten.pl/home.html z Krakowa, która potrafiła obalić argumenty mojego byłego szwagra, prawdziwa profesjonalistka, polecam.


Dopowiem może, że byłem po poradę u pani Kingi – taka sprawa o podwyższenie alimentów – on umie dobrze doradzić – bez obiecywania i bardzo przystępnie tłumaczy, a to się liczy – chce się wiedzieć, co będzie, prawda?