Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

rzepak - czy to się opłaca?

Zgłoś nadużycie #11 20 sierpnia 2019, 7:51

shaza avatar Posty: 197 Podziękowania: 0
Na pewno się opłaca uprawianie rzepaku o ile nie zniszczy go susza albo inne niesprzyjające warunki pogodowe. Też myślę o założeniu gospodarstwa rolnego i czytam tu https://instore.com.pl/biznes-finanse/chcesz-zalozyc-wlasne-gospodarstwo-rolne-z... że trzeba spełnić dość dużo warunków żeby zostać rolnikiem

Zgłoś nadużycie #12 23 sierpnia 2019, 14:37

mamina avatar Posty: 118 Podziękowania: 0
Oczywiście, że warto inwestować w rolnictwo. Jest to dochodowy biznes tylko trzeba sie na tym znać. Jeśli chodzi o uprawę rzepaku, to polecam wam zajrzeć na tę stronę https://www.dr-green.pl/technologia-nawozenia-rzepak Znajdziecie tam przydatne informacje i nowoczesne rozwiązania. Dajcie znać, czy tego typu informacje was interesują :)

Zgłoś nadużycie #13 18 września 2019, 16:25

kropa avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że tak, w każdym razie czytałam że to opłacalny biznes. Jednak każdy kto myśli w sposób perspektywiczny bierze pod uwagę zdrowy wzrost roślin. Tutaj koniecznie będzie potrzebny wysokiej jakości nawóz np. https://evergreensolutions.pl/ aby rośliny miały skąd czerpać składniki mineralne.