Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sale weselne w Lublinie

Zgłoś nadużycie #1 10 października 2013, 10:20

stifler avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Zbliża się termin ślubu więc zaczynam poszukiwania i to co robi chyba każda przyszła pana młoda - przekopywanie setek forów internetowych w celu poszukiwania różnych informacji. Zaczynam od sali - wstępnie jesteśmy zdecydowani na salę balową w Hotel Agit, jest naprawdę piękna, jak tam poszłam, to czułam się jak w bajce!

Znacie równie piękne sale w Lublinie i okolicach?

Zgłoś nadużycie #2 10 lutego 2018, 17:41

serenada avatar Posty: 57 Podziękowania: 0
Warto zajrzeć na stronę http://www.lokale-wesele.pl/ , gdzie znajdziecie sale weselne w Lublinie - ich wizytówki, opisy czy zdjęcia wnętrz. Na pewno bardzo ułatwia to podjęcie decyzji co do idealnego miejsca na wymarzone wesele ;)

Zgłoś nadużycie #3 21 marca 2018, 16:53

Pamela020 avatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Przed wyborem sali zawsze zapytajcie się dokładnie co jest w cenie. U nas jak się okazało, dekorowanie sali można albo dokupić za dość duże pieniądze, albo zrobić samodzielnie. Na szczęście trafiłam na taką stronkę - https://www.partybox.pl/dekoracje-i-nakrycia,28 gdzie można kupić praktycznie większość potrzebnych dekoracji jak balony, girlandy czy nawet ozdoby stołów.