Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sklep internetowy - prowadzenie

Zgłoś nadużycie #1 4 lutego 2019, 10:45

mokasynka avatar Posty: 103 Podziękowania: 0
Chciałabym założyć sklep internetowy, wiecie to teraz bardzo popularne i wydaje mi się, że dzięki temu będę mieć większą klientelę. Pytanie tylko jak taki sklep się tworzy?

Zgłoś nadużycie #2 6 lutego 2019, 8:00

holeczka avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Ja już dośc długo prowadzę biznes online i się opłaca :) a co do samego sklepu to na https://az.pl/sklepy-internetowe/ mam założony, o tyle fajnie jest że możesz przez 14 dni wypróbować go za darmo!

Zgłoś nadużycie #3 22 lutego 2019, 17:39

aidaa avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Sklep internetowy bardzo wygodnie prowadzi się przez platformy e-commerce jak https://pasejo.pl poza tym dają spore możliwości, można je połączyć z system księgowym, czy magazynowym.

Zgłoś nadużycie #4 17 kwietnia 2019, 11:03

marushhka avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
Trzeba szukać jak najwięcej usprawnień w prowadzeniu sklepu internetowego. Na pewno będziecie mieli dużo na głowie, już same obsługiwanie zamówień jest problematyczne. Jak będziecie potrzebować opakowań niezbędnych do zabezpieczenia wysyłek. Bardzo popularne i bezpieczne są opakowania foliowe. Te znajdziecie prosto u producenta https://sklep.grala.com.pl/ więc też i za bardzo dobrą cenę. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą na woreczki foliowe, reklamówki, arkusze foliowe i inne

Zgłoś nadużycie #5 29 kwietnia 2019, 21:18

milena avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Prowadzenie sklepu internetowego samodzielnie to ciężka sprawa. Raczej zdecydowałabym się na zatrudnienie kilku pracowników albo chociaż jednego pomocnika na początek. Dodatkowo pomyśl o uruchomieniu szybkich płatności jak https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/przelewy-i-przekazy-bankowe Moim zdaniem super sprawa, większość sklepów z tego korzysta i ja sama jak kupuję to wpłaty robię tylko przez Przelewy24. Szybko, skutecznie i bezpiecznie.

Zgłoś nadużycie #6 31 maja 2019, 21:42

kleopatra avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
podstawa jest znalezienie dobrego hsostingu takiego jak np nazwa.pl wybranie odpowiedniej szybkosci, przesylania danych itd i osobe ktora zajmie sie stworzeniem tego sklepu oraz wytlumaczy ci jak to dziala. jest masa firm ktora sie tym zajmuje

Zgłoś nadużycie #7 27 lipca 2019, 22:25

qtere avatar Posty: 212 Podziękowania: 0
W tego typu kwestiach dla mnie zależy na jak najwyższej jakości, dlatego podsyłam Ci adres do strony https://www.itcent.pl/ ludzie, którzy tam pracują zajmą się zaprojektowaniem dla Ciebie strony na najwyższym poziomie.