Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sklep internetowy

Zgłoś nadużycie #1 15 lutego 2019, 12:46

olkawwqa avatar Posty: 184 Podziękowania: 0
Myślał ktoś z Was nad założeniem własnego sklepu internetowe? Wydaje mi się, że byłaby to interesująca opcja, ponieważ naprawdę wiele osób się na to decyduje. Jeśli tylko chcecie, to na platformie https://pasejo.pl/ założycie go sobie całkowicie za darmo, czyli na początek idealnie.

Zgłoś nadużycie #2 22 lutego 2019, 22:44

tigra avatar Posty: 51 Podziękowania: 0
Taka platforma na pewno jest bardzo przydatna. Pamiętaj jednak że teraz sklepów internetowych jest bardo dużo a więc musisz się czymś wyróżniać.Twoja strona musi być oryginalna, ma przecież przyciągać klientów. Na świetny moim zdaniem pomysł wpadł mój szef. Otóż nagrywa filmiki reklamowo- instruktarzowe, promujące produkty. Ma bardzo fajne oprogramowanie do edycji wideo- vegas pro, poczytałam o nim trochę na https://www.vebo.pl/magix-vegas-pro i sądzę, że choć nie jest tanie, to wysoce przydatne, zarówno w firmie jak i do korzystania w celach rozrywkowych.

Zgłoś nadużycie #3 21 maja 2019, 11:20

Szrutka avatar Posty: 48 Podziękowania: 0
Pomysł na biznes całkiem spoko. Według mnie jak prowadzicie sklep stacjonarny to warto przemyśleć także podbicie internetu :)

Zgłoś nadużycie #4 21 maja 2019, 11:28

Artetas avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Tu z pewnością także oferta od producenta opakowań foliowych https://sklep.grala.com.pl/folia-stretch/93-folia-stretch-500mm-50cm-transparent... świetnie wam się przyda. Znajdziecie tu różne opakowania foliowe, dzięki którym bardzo łatwo i bezpiecznie zapakujecie dowolny towar do wysyłki dla klienta. W większości przypadków właśnie tego typu opakowania idealnie się sprawdzą, tak samo jak i w sumie popularne opakowania tekturowe, kartonowe.