Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Skrzynka do magazynu

Zgłoś nadużycie #1 4 października 2017, 15:17

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Sporo zastanawiałam się jakie rzeczy będa potrzebne do zagazynu. Wiem, już że meble i jeszcze inne różne elementy. Ale gdy czytałam o wyposażeniu magazynu dowiedziałam sie, że przydają się również te skrzynki magazynowe https://e-promag.pl/skrzynki-magazynowe,272.html . Spokojnie przydają się w większym maggazynie ale i na domowym wyposażeniu znajdą swoje miejsce. Są bardzo praktyczne.

Zgłoś nadużycie #2 20 lipca 2018, 9:56

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
Super, dzięki za sugestie. Jeśli macie jeszcze jakieś inne pomysły, zapraszam do dyskusji. Kuzyn otwiera magazyn i wszystkie porady dla niego cenne.

Zgłoś nadużycie #3 20 lipca 2018, 13:40

albrecht98 avatar Posty: 152 Podziękowania: 0
A o jakimś sprawdzonym magazynowym systemie informatycznym myślał? Bo jeśli nie, niech koniecznie spojrzy na to oprogramowanie do zarządzania magazynem. Firma ma długoletnią praktykę w organizowaniu takich rzeczy, więc na pewno takie rozwiązanie bardzo ułatwi kuzynowi pracę.

Zgłoś nadużycie #4 25 lipca 2018, 21:29

hanna34 avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
Na pewno do magazynu przydadzą się regały metalowe http://www.e-regaly.pl. Są bardzo pojemne i bardzo dobrze znoszą duże ciężary.

Zgłoś nadużycie #5 23 sierpnia 2018, 21:54

Grardonyth avatar Posty: 339 Podziękowania: 1
Jeśli chodzi o magazyn to ja na Twoim miejscu zainteresowałbym się również tematem jakim są systemy magazynowe. Zerknij sobie na stronę firmy http://regalit.pl/ . Zajmują się tym profesjonalnie i z doświadczenia mogę powiedzieć, że mają naprawdę dobre produkty w swojej ofercie. Mój brat współpracuje z nimi na wielu płaszczyznach i z tego co mówi jest bardzo zadowolony z osiąganych efektów z ich produktami

Zgłoś nadużycie #6 17 września 2018, 10:27

franksa avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Otwierając magazyn na pewno powinniście też zainteresować się tematami związanymi z transportem produktów, surowców itp. Ja jak potrzebowałam informacji na ten temat to na blogu http://astonpartner.pl/firmy-transportowe-a-odpowiedzialnosc-w-przypadku-ubytku-... znalazłam odpowiedzi na praktycznie wszystkie moje pytania :)

Zgłoś nadużycie #7 17 września 2018, 15:10

FranczeskaWil avatar Posty: 41 Podziękowania: 0
Z takich niezbędnych rzeczy w magazynie to na pewno podstawowe meble metalowe będą idealną opcją. Te są mega praktyczne, wygodne i trwałe. Nie kosztują też wcale dużo. W firmie http://futurelogistics.pl mają bardzo duży ich wybór, tak samo jak innych rzeczy bez których magazyn nie mógłby istnieć.

Zgłoś nadużycie #8 26 października 2018, 7:42

monikabert90 avatar Posty: 90 Podziękowania: 0
A skoro już o magazynach mowa, to komu zlecaliście projektowanie i budowę Waszej hali magazynowej? My po dłuższym namyśle zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty Depenbrock Polska na http://depenbrock.pl/oferta/generalny-wykonawca i póki co jesteśmy bardzo zadowoleni :) A czy ktoś z Was miał okazje współpracować z tą własnie firmą? I jak wrażenia?