Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Skrzynka do magazynu

Zgłoś nadużycie #1 4 października 2017, 15:17

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Sporo zastanawiałam się jakie rzeczy będa potrzebne do zagazynu. Wiem, już że meble i jeszcze inne różne elementy. Ale gdy czytałam o wyposażeniu magazynu dowiedziałam sie, że przydają się również te skrzynki magazynowe https://e-promag.pl/skrzynki-magazynowe,272.html . Spokojnie przydają się w większym maggazynie ale i na domowym wyposażeniu znajdą swoje miejsce. Są bardzo praktyczne.

Zgłoś nadużycie #2 20 lipca 2018, 9:56

Grzmot avatar Posty: 117 Podziękowania: 0
Super, dzięki za sugestie. Jeśli macie jeszcze jakieś inne pomysły, zapraszam do dyskusji. Kuzyn otwiera magazyn i wszystkie porady dla niego cenne.

Zgłoś nadużycie #3 20 lipca 2018, 13:40

albrecht98 avatar Posty: 143 Podziękowania: 0
A o jakimś sprawdzonym magazynowym systemie informatycznym myślał? Bo jeśli nie, niech koniecznie spojrzy na to oprogramowanie do zarządzania magazynem. Firma ma długoletnią praktykę w organizowaniu takich rzeczy, więc na pewno takie rozwiązanie bardzo ułatwi kuzynowi pracę.

Zgłoś nadużycie #4 25 lipca 2018, 21:29

hanna34 avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Na pewno do magazynu przydadzą się regały metalowe http://www.e-regaly.pl. Są bardzo pojemne i bardzo dobrze znoszą duże ciężary.