Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Skrzynka do magazynu

Zgłoś nadużycie #11 28 sierpnia 2019, 21:30

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Jak szukasz sprawdzonych skrzynek do magazynu to polecam Ci się rozejrzeć na stronie tego producenta https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/wielofunkcyjne-skrzynki-magaz... Znajdziesz tutaj bardzo wytrzymałe pojemniki transportowe które z całą pewnością warto bedzie mieć na wyposażeniu swojej firmy.

Zgłoś nadużycie #12 11 września 2019, 19:54

Szrutka avatar Posty: 205 Podziękowania: 0
Macie może swoje magazyny? Tu kwestia odpowiedniego oznaczenia, umeblowania i wyposażenia w specjalistyczne maszyny, sprzęty jest bardzo ważna. Wiadomo, że większość rzeczy będziecie musieli kupić, ale np. takie rzeczy jak wózki widłowe można wygodnie wynająć ;) Tu oferta od https://get-a-truck.pl/ na pewno was zainteresuje. Proponują tu wynajem wózków widłowych na terenie województwa łódzkiego oraz lubelskiego. Dostaniecie tu serwisowane i za każdym razem sprawdzane wózki widłowe.

Zgłoś nadużycie #13 25 października 2019, 19:47

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Skrzynki to jedno, ale też wypróbujcie takie pojemniki http://palbox.com.pl/oferta/ - super się sprawdzają. Są bardzo pojemne i funkcjonalne. Można w nich przechowywać różnego rodzaju towary, dzięki czemu po pierwsze będą one dobrze zabezpieczone,a po drugie - na magazynie nie będzie chaosu.

Zgłoś nadużycie #14 25 października 2019, 19:47

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Skrzynki to jedno, ale też wypróbujcie takie pojemniki http://palbox.com.pl/oferta/ - super się sprawdzają. Są bardzo pojemne i funkcjonalne. Można w nich przechowywać różnego rodzaju towary, dzięki czemu po pierwsze będą one dobrze zabezpieczone,a po drugie - na magazynie nie będzie chaosu.

Zgłoś nadużycie #15 20 listopada 2019, 16:09

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Euro pojemniki też was interesują? Jeśli tak, to w ofercie https://www.schoellerallibert.com/pl/products/stackable-containers/euro-containe... znajdziecie szeroki wybór tego typu produktów. Co bardzo ważne, są dobrej jakości, więc na pewno posłużą wam przez długie lata.

Zgłoś nadużycie #16 6 stycznia 2020, 21:31

allo83 avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
W świetne pojemniki zaopatrzyłem się tutaj http://www.rs-gitterbox.pl/pl/pojemniki/nowe. Doskonale sprawdzają się do przechowywania towaru w magazynie. Są solidnie wykonane i dodatkowo są w atrakcyjnej cenie. Można je także wynająć.

Zgłoś nadużycie #17 21 stycznia 2020, 14:59

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Solidnej jakości skrzynie i kontenery znajdziecie w Spójni z Kolonii Poczesnej w okolicach Częstochowy http://pojemnik.net.pl/ Mają tam m.in. pojemniki metalowe pełne i siatkowe, kontenery metalowe z burtami uchylnymi czy pojemniki siatkowe na kołach. Wszystko co od nich mamy jest bardzo solidne a że Spójnia to producent to i ceny są dobre. Co więcej firma wykonuje pojemniki na zamówienie.

Zgłoś nadużycie #18 8 marca 2020, 1:09

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Różnego rodzaju skrzynki, pojemniki i regały dostaniecie w firmie Rodło. https://www.rodlobytom.pl/ To producent wyrobów plastikowych, wykonuje je metoda wytryskową. Rzeczy ich produkcji są solidne i wytrzymałe, porządnie wykonane, bardzo dobrze nam służą. Jesteśmy z wyboru tej firmy bardzo zadowoleni.

Zgłoś nadużycie #19 29 kwietnia 2020, 15:41

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Ja w zeszłym roku wymieniałam wszystkie regały w warsztacie u taty. Udało się pod wymiar zamówić na https://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html. W marketach budowlanych wybór był tak mały że nie było w ogóle sensu kupować u nich. Jednak regał musi być idealnie spasowany z powierzchnią inaczej będzie nie stabilny.