Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

skuteczna dieta

Zgłoś nadużycie #1 18 grudnia 2008, 22:54

Kaja Kaja awatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Jaka dieta jest według Was najlepsza i najskuteczniejsza? Którą polecacie?

Zgłoś nadużycie #2 19 grudnia 2008, 14:13

kim kim awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
moim zdaniem najlepsza dieta to dieta kopenhaska, jeśli chcesz szybko ( w ciągu dwóch tyg.) dużo schudnąć. ale na dłuższą metę polecam dietę plaż południowych. tutaj rozpiska - http://www.fitnessonline.pl/dieta-south-beach/

Zgłoś nadużycie #3 12 stycznia 2009, 9:04

xsandra avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Schudłam 50kg w dwa lata , a jak ?
1.WYRZUCENIE Z DIETY CUKRU , MĄKI PSZENNEJ , DROŻDŻY , PIECZYWA
2.ĆWICZENIA ,ja ćwiczę na stepperze skrętnym( http://alejka.pl/buffalo-stepper-skretny-4.html ) w dresie SAUNA tj coś takiego -> http://alejka.pl/dres-sauna-2-czesci.html
3.Nie jemy po godz 18 .

Zgłoś nadużycie #4 29 marca 2010, 22:10

Samanta avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Kaja napisał(a):
Jaka dieta jest według Was najlepsza i najskuteczniejsza? Którą polecacie?

Moim zdaniem najlepsza jest ta, która jest skuteczna ale nie czyni nam krzywdy przy okazji. Na której nie jesteśmy głodne i która nie jest tak monotonna, że powoduje permanentne poczucie krzywdy, że nie możemy jeśc np. słodyczy. Dla mnie taką dietą jest dieta proteinowa. Od lat mam problem z nadwagą a to oznacza, że jak dotąd nie trafiłam na dietę która byłaby skuteczna. Rok temu trafiłam na dietę proteinową i to był strzał w dziesiątkę. Chudłam, nie byłam nigdy głodna, nie musiałam liczyć kalorii (odpada!) Wyniki moich badań bardzo się poprawiły. Cud. Tylko nie potrafiłam tego cudu docenić i kiedy juz schudłam bardzo ładnie, przerwałam dietę i nie przeprowadziłam etapu utrwalania już nie wspominając o etapie ostatnim, jednym dniu proteinowym w tygodniu. Schudłam tak ładnie, że nie wierzyłam żebym znowu miała utyć. No i waga wróciła, a te koleżanki które odchudzając się wraz ze mną wytrwały po kolei wszystkie cztery etapy, są szczupłe nadal. Ja obecnie próbuję po raz drugi.

Zgłoś nadużycie #5 21 czerwca 2011, 10:48

lukulina lukulina awatar Posty: 26 Podziękowania: 1
dobra dieta? a dla kogo? Kazdy z nas jest inny, ma inny tryb zycia, ma inne potrzeby i UWARUNKOWANIA. Jakze moge powiedziec Ci, ze to co bylo dobre dla mnie bedzie dobre dla Ciebie? Na pewno dieta MŻ. I uwazajcie na produkty fit! Fit to mit! Zawieraja hektolitry syropu glukozowo- fruktozowego, najwiekszego zabojcy i tuczarza w dziejach ludzkosci. Przy nim biale śmierci to pikus.

Zgłoś nadużycie #6 10 września 2011, 18:55

marika avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Zaakceptowałam siebie. Tu i tam mnie za dużo, ale przynajmniej zdrowia mi nie brakuje :)

Zgłoś nadużycie #7 20 stycznia 2012, 10:05

Pony26 avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Obecnie jest szał na Dukana. Sama przez miesiąc na nim spadło mi 7kg,ale do tego doszło bieganie po lesie za grzybkami :) Wiec dieta dietą,ale ruch dodatkowo musi być.

Zgłoś nadużycie #8 22 stycznia 2012, 22:32

hanka57 hanka57 awatar Posty: 37 Podziękowania: 1
Najlepszą dietą jest dieta z głową. :-) W ciągu roku, o czym pisałam w innym poście, zrzuciłam 15 kg. Bez żadnych specjalnych ćwiczeń. Mam schorzenia artretyczne i nie mogę ćwiczyć. Jedynie spacery. Ale też nie jakieś długie... . Mądra dieta to dieta zrównoważona. I nie jednostronna. Bo te jednostronne są dobre na krótko. Acha, i zdrowe chudnięcie to 1 kg w ciągu jednego tygodnia.

Zgłoś nadużycie #9 16 kwietnia 2013, 12:06

ananasek avatar Posty: 55 Podziękowania: 0
Najlepszą dietą jest ta, która na stałe zmienia nawyki żywieniowe, a nie trwa tylko chwilę, do osiągnięcia efektów, a później "róbta co chceta" :P

Zgłoś nadużycie #10 2 września 2013, 9:16

Gosia25 avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Ja muszę zrzucić jakieś 10 kg, jak to zrobić zdrowo?