Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

skuteczna dieta

Zgłoś nadużycie #71 29 lipca 2018, 14:47

Grardonyth avatar Posty: 191 Podziękowania: 1
Nie można polecać sobie diet. Każdy organizm jest zupełnie inny i każdy będzie chudł w innym tempie. Jeśli chcecie schudnąć udajcie się do specjalisty bądź napiszcie do niego online https://lukaszosuchowski.pl/trening-biegowy. Ja skorzystałam z treningu biegowego pod okiem tego specjalisty ponieważ nie znoszę chodzić na siłownie.

Zgłoś nadużycie #72 13 sierpnia 2018, 22:03

kropa avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Dla każdego coś innego może być dobre. To trzeba dobrze siebie znać i mieć nieco wiedzy w tej sferze. Dobrze byłoby sobie o tym trochę poczytać https://www.taniaksiazka.pl/diety-i-odchudzanie-oczyszczanie-organizmu-c-11552_1... , żeby wiedzieć jak powinno się stosować daną dietę i dla kogo ona jest

Zgłoś nadużycie #73 16 sierpnia 2018, 14:22

Wokireldam avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Ja mogę od siebie polecić jako dodatek spalacze tłuszczu: https://sklep.kfd.pl/spalacze-tluszczu-c-13.html. Może to być dobre rozwiązanie dla osób, które mają mały problem z zrzuceniem dodatkowych kilogramów

Zgłoś nadużycie #74 25 sierpnia 2018, 16:28

helercz avatar Posty: 128 Podziękowania: 0
Łatwiej będzie Ci zadbać o swoje zdrowie, gdy będziesz wiedzieć jak to robić, ja do tego wykorzystuje blog o tematyce zdrowotnej https://www.zdrowie.info.pl/badanie-eeg-glowy-wskazane/ gdzie mam mnóstwo wskazówek w jednym miejscu.

Zgłoś nadużycie #75 23 września 2018, 19:11

Inatka93 avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Ja nie wiem, co mam zrobić, żeby moja dieta pomogła mi zgubić zbędne kilogramy. Próbowałam już chyba wszystkiego, naprawdę nie mam na to pomysłu. I Dukan, i zdrowe odżywianie osoby z cukrzycą.. Nic nie działa. Może spróbuję w Physio Gym Academy https://dietaztreningiem.pl/ , jeśli samodzielnie nic nie wymyślę. Po prostu mam dość tego, jak wyglądam i chciałabym jednak zrobić coś z nadwagą i złym samopoczuciem.. Ech, dodajcie mi siły, dziewczyny.

Zgłoś nadużycie #76 8 października 2018, 9:55

sabrene avatar Posty: 114 Podziękowania: 0
Dla mnie się udało sporo kilogramów schudnąć dzięki wskazówkom, które podawane są na blogu https://cellulit.info.pl/jak-wyglada-cellulit-wodny/ widać, że artykuły pisane są przez doświadczone osoby z tematyki odchudzania.